django Filer - en to pl translation catalogue (199 entries)

en: %(counter)s file | %(counter)s files
pl[0]: %(counter)s plik
pl[1]: %(counter)s pliki
pl[2]: %(counter)s plików
pl[3]: %(counter)s plików

en: %(counter)s folder | %(counter)s folders
pl[0]: %(counter)s katalog
pl[1]: %(counter)s katalogi
pl[2]: %(counter)s katalogów
pl[3]: %(counter)s katalogów

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
pl[0]: zaznaczono %(total_count)s
pl[1]: zaznaczono %(total_count)s
pl[2]: Zaznaczono wszystkie %(total_count)s
pl[3]: Zaznaczono wszystkie %(total_count)s

en: 0 of %(cnt)s selected
pl: 0 z %(cnt)s zaznaczonych

en: Action
pl: Akcja

en: Add new
pl: Dodaj nowy

en: Adds a new Folder
pl: Dodaje nowy katalog

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Are you sure you want to delete the selected files and/or folders? All of the following objects and their related items will be deleted:
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone pliki i/lub katalogi? Następujące obiekty oraz powiązane z nimi elementy zostaną usunięte:

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: Cannot delete files and/or folders
pl: Nie można usunąć plików i/lub katalogów

en: Canonical url '%(item_label)s'
pl: Kanoniczny url '%(item_label)s'

en: Change
pl: Zmień

en: Change '%(item_label)s' details
pl: Zmień dane '%(item_label)s'

en: Change '%(item_label)s' folder details
pl: Zmień dane katalogu '%(item_label)s'

en: Change current folder details
pl: Zmień dane aktualnie wyświetlanego katalogu

en: Change folder details
pl: Zmień dane katalogu

en: Check it to limit the search to current folder
pl: Zaznacz, by ograniczyć szukanie do bieżącego folderu

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Choose an existing thumbnail option or enter resize parameters:
pl: Wybierz istniejącą opcje miniatury albo wprowadź parametry zmiany rozmiaru:

en: Clear
pl: Usuń

en: Clear selection
pl: Wyczyść zaznaczenie

en: Click here to run search for entered phrase
pl: Kliknij tutaj aby szukać daną frazę

en: Click here to select the objects across all pages
pl: Kliknij tutaj aby zaznaczyć obiekty na wszystkich stronach

en: Clipboard
pl: Schowek

en: Close
pl: Zamknij

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy files and/or folders
pl: Skopiuj pliki i/lub katalogi

en: Copy selected files and/or folders
pl: Skopiuj zaznaczone pliki i/lub katalogi

en: Created
pl: Utworzono

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete files and/or folders
pl: Usuń pliki i/lub katalogi

en: Delete selected files and/or folders
pl: Usuń zaznaczone pliki i/lub katalogi

en: Deleting the selected files and/or folders would require deleting the following protected related objects:
pl: Usunięcie zaznaczonych plików i/lub katalogów wymaga usunięcia następujących chronionych obiektów powiązanych:

en: Deleting the selected files and/or folders would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
pl: Usunięcie zaznaczonych plików i/lub katalogów spowoduje usunięcie powiązanych obiektów, niestety Twoje konto nie posiada uprawnień do usunięcia następujących typów obiektów:

en: Destination folder:
pl: Katalog docelowy:

en: Disable any permission checking for this file. File will be publicly accessible to anyone.
pl: Wyłącz jakiekolwiek sprawdzanie uprawnień dla tego pliku. Plik będzie dostępny publicznie dla wszystkich.

en: Disable permissions for selected files
pl: Wyłącz uprawnienia dla wybranych plików

en: Download '%(item_label)s'
pl: Pobierz '%(item_label)s'

en: Drop files here or use the "Upload Files" button
pl: Upuść pliki tutaj lub kliknij na przycisk "Wyślij Pliki"

en: Drop your file to upload into:
pl: Upuść plik by wysłać go do:

en: Duplicates
pl: Duplikaty

en: Empty Clipboard
pl: Wyczyść Schowek

en: Enable permissions for selected files
pl: Włącz uprawnienia dla wybranych plików

en: File-size
pl: Rozmiar pliku

en: Folder
pl: Katalog

en: Folder Icon
pl: Ikona katalogu

en: Folder with this name already exists.
pl: Katalog o podanej nazwie już istnieje.

en: Folders
pl: Katalogi

en: Folders with names %s already exist at the selected destination
pl: Katalogi z nazwami %s już istnieją w podanej lokacji

en: Go
pl: Idź

en: Go back to
pl: Wróć do

en: Go back to '%(folder_name)s' folder
pl: Przejdź do katalogu '%(folder_name)s'

en: Go back to Filer app
pl: Wróć do aplikacji Filer

en: Go back to admin homepage
pl: Wróć do panelu administracyjnego

en: Go back to root folder
pl: Wróć do katalogu głównego

en: Go back to the parent folder
pl: Wróć do katalogu nadrzędnego

en: History
pl: Historia

en: Home
pl: Początek

en: Invalid rename format: %(error)s.
pl: Niepoprawny format: %(error)s.

en: Invalid subject location format.
pl: Niepoprawny format współrzędnych obiektu.

en: It is not allowed to copy files into same folder
pl: Nie można kopiować plików to tego samego folderu

en: It is not allowed to move files into same folder
pl: Nie można przenieść plików do tego samego folderu

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
pl: Należy zaznaczyć elementy aby wykonań na nich jakąś akcję. Nie zaznaczono żadnych elementów.

en: Limit the search to current folder
pl: Ogranicz szukanie do bieżącego folderu

en: Location of the main subject of the scene. Format: "x,y".
pl: Współrzędne głównego obiektu prezentowanej sceny. Format: "x,y".

en: Lookup
pl: Wyszukaj

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Modified
pl: Modyfikowano

en: Move
pl: Przenieś

en: Move all clipboard files to
pl: Przenieś wszystkie elementy schowka do

en: Move files and/or folders
pl: Przenieś pliki i/lub katalogi

en: Move selected files and/or folders
pl: Przenieś zaznaczone pliki i/lub katalogi

en: Move selected files to clipboard
pl: Przenieś zaznaczone pliki do schowka

en: Name
pl: Nazwa

en: New Folder
pl: Nowy katalog

en: No action selected.
pl: Nie zaznaczono akcji.

en: No, take me back
pl: Nie, wróć

en: Owner
pl: Właściciel

en: Page %(number)s of %(num_pages)s.
pl: Strona %(number)s z %(num_pages)s.

en: Paste all items here
pl: Wklej tutaj wszystkie elementy

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permissions disabled
pl: Uprawnienia wyłączone

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
pl[0]: Proszę naprawić poniższy błąd.
pl[1]: Proszę naprawić poniższe błędy.
pl[2]: Proszę naprawić poniższe błędy.
pl[3]: Proszę naprawić poniższe błędy.

en: Remove file
pl: Usuń plik

en: Remove folder
pl: Usuń katalog

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename files
pl: Zmień nazwy plików

en: Resize
pl: Zmień rozmiar

en: Resize images
pl: Zmień rozmiar obrazów

en: Resize selected images
pl: Zmień rozmiar zaznaczonych obrazów

en: Run the selected action
pl: Wykonaj wybraną akcję

en: Save
pl: Zapisz

en: Search
pl: Szukaj

en: Select all %(total_count)s
pl: Wybierz wszystkie %(total_count)s

en: Select all %(total_count)s files and/or folders
pl: Zaznacz wszystkie %(total_count)s pliki i/lub katalogi

en: Select this file
pl: Wybierz ten plik

en: Size
pl: Rozmiar

en: Subject location
pl: Współrzędne obiektu

en: Subject location is outside of the image.
pl: Współrzędne obiektu znajdują się poza obrazem.

en: Successfully copied %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
pl: Pomyślnie skopiowano %(count)d plików i/lub katalogów di '%(destination)s'.

en: Successfully deleted %(count)d files and/or folders.
pl: Pomyślnie usunięto %(count)d plików i/lub katalogów.

en: Successfully disabled permissions for %(count)d files.
pl: Pomyślnie wyłączono uprawnienia dla %(count)d plików.

en: Successfully enabled permissions for %(count)d files.
pl: Pomyślnie włączono uprawnienia dla %(count)d plików.

en: Successfully moved %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
pl: Pomyślnie przeniesiono %(count)d plików i/lub katalogów do '%(destination)s'.

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
pl: Pomyślnie przeniesiono %(count)d plików do schowka.

en: Successfully renamed %(count)d files.
pl: Pomyślnie zmieniono nazwę %(count)d plików.

en: Successfully resized %(count)d images.
pl: Pomyślnie zmieniono rozmiar %(count)d obrazów.

en: Suffix should be a valid, simple and lowercase filename part, like "%(valid)s".
pl: Przyrostek powinien być poprawną, prostą, składającą się z małych liter częścią nazwy pliku, np. "%(valid)s"

en: Suffix which will be appended to filenames of copied files.
pl: Przyrostek, który zostanie dodany do nazw skopiowanych plików.

en: Take me back
pl: Powróć

en: The following files and/or folders will be copied to a destination folder (retaining their tree structure):
pl: Następujące pliki i/lub katalogi zostaną skopiowane do katalogu docelowego (z zachowaniem ich struktury):

en: The following files and/or folders will be moved to a destination folder (retaining their tree structure):
pl: Następujące pliki i/lub katalogi zostaną przeniesione do katalogu docelowego (z zachowaniem ich struktury):

en: The following files will be renamed (they will stay in their folders and keep original filename, only displayed filename will be changed):
pl: Następujące pliki będą miały zmienioną nazwę (pliki pozostaną w swoich katalogach i zachowają oryginalne nazwy, zmieni się jedynie ich wyświetlana nazwa):

en: The following images will be resized:
pl: Następujące obrazy będą miały zmieniony rozmiar:

en: There are no destination folders available.
pl: Brak dostępnych katalogów docelowych.

en: There are no files and/or folders available to copy.
pl: Brak dostępnych plików i/lub katalogów do skopiowania.

en: There are no files and/or folders available to move.
pl: Brak plików i/lub folderów do przeniesienia.

en: There are no files available to rename.
pl: Brak dostępnych plików do zmiany nazwy.

en: There are no images available to resize.
pl: Brak dostępnych obrazów do zmiany ich rozmiaru.

en: Thumbnail option or resize parameters must be choosen.
pl: Opcja miniatury albo parametry zmiany rozmiaru muszą być określone.

en: Type
pl: Typ

en: Unknown rename format value key "%(key)s".
pl: Nieznany format klucza "%(key)s".

en: Unsorted Uploads
pl: Nieuporządkowane Przesłane

en: Upload Files
pl: Wyślij Pliki

en: Upload canceled!
pl: Wysyłanie anulowane!

en: Upload success!
pl: Wysłano pomyślnie!

en: View on site
pl: Zobacz na stronie

en: Warning: Images will be resized in-place and originals will be lost. Maybe first make a copy of them to retain the originals.
pl: Uwaga: Rozmiary obrazów zostanie zmienione w miejscu a oryginały zostaną utracone. W celu zachowania oryginałów, najpierw wykonaj ich kopię.

en: Yes, I&#39;m sure
pl: Tak, na pewno

en: You have to select a folder first
pl: Musisz najpierw wybrać katalog

en: Your account doesn't have permissions to copy all of the selected files and/or folders.
pl: Twoje konto nie ma uprawnień do skopiowania wszystkich zaznaczonych plików i/lub katalogów.

en: Your account doesn't have permissions to move all of the selected files and/or folders.
pl: Twoje konto nie ma uprawnień do przeniesienia wszystkich zaznaczonych plików i/lub katalogów.

en: Your account doesn't have permissions to rename all of the selected files.
pl: Twoje konto nie posiada uprawnień do zmiany nazwy wszystkich zaznaczonych plików.

en: Your account doesn't have permissions to resize all of the selected images.
pl: Twoje konto nie ma uprawnień do zmiany rozmiaru wszystkich zaznaczonych obrazów.

en: Your input: "{subject_location}".
pl: Twój wpis: "{subject_location}".

en: admin homepage
pl: panelu administracyjnego

en: all items
pl: wszystkie elementy

en: allow
pl: zezwól

en: and
pl: i

en: author
pl: autor

en: can add children
pl: może dodawać elementy podrzędne

en: can edit
pl: może edytować

en: can read
pl: może wyświetlić

en: cancel
pl: anuluj

en: cancel search
pl: anuluj wyszukiwanie

en: canonical URL
pl: kanoniczny URL

en: clipboard
pl: schowek

en: clipboard item
pl: element schowka

en: clipboard items
pl: elementy schowka

en: clipboards
pl: schowki

en: created at
pl: utworzono

en: crop
pl: przytnij

en: date taken
pl: data wykonania

en: default alt text
pl: domyślny tekst alternatywny

en: default caption
pl: domyślna etykieta

en: deny
pl: zabroń

en: description
pl: opis

en: disabled
pl: wyłączony

en: enabled
pl: włączony

en: everybody
pl: wszyscy

en: file
pl: plik

en: file size
pl: rozmiar pliku

en: files
pl: pliki

en: files with missing metadata
pl: pliki z brakującymi metadanymi

en: folder
pl: katalog

en: folder permission
pl: uprawnienie katalogu

en: folder permissions
pl: uprawnienia katalogu

en: found
pl: znaleziono

en: group
pl: grupa

en: has all mandatory data
pl: posiada wszystkie potrzebne dane

en: height
pl: wysokość

en: height in pixel.
pl: wysokość w pikselach

en: image
pl: obraz

en: images
pl: obrazy

en: modified at
pl: zmieniono

en: must always publish author credit
pl: musi zawsze opublikować udział autora

en: must always publish copyright
pl: musi zawsze opublikować prawa autorskie

en: name
pl: nazwa

en: next
pl: następny

en: no file selected
pl: brak zaznaczonych plików

en: or drop your file here
pl: lub upuść swój plik tutaj

en: original filename
pl: oryginalna nazwa pliku

en: owner
pl: właściciel

en: previous
pl: poprzedni

en: root
pl: Katalog główny

en: subject location
pl: Współrzędne obiektu

en: the clipboard is empty
pl: schowek jest pusty

en: this item and all children
pl: ten katalog i wszystkie podrzędne

en: this item only
pl: tylko ten element

en: thumbnail option
pl: opcje miniatur

en: thumbnail options
pl: opcje miniatur

en: type
pl: typ

en: upload failed
pl: Nie udało się przesłać pliku

en: uploaded at
pl: zaktualizowano

en: upscale
pl: skaluj

en: user
pl: użytkownik

en: width
pl: szerokość

en: width in pixel.
pl: szerokość w pikselach
