django Filer - en to hr translation catalogue (152 entries)

en: Advanced
hr: Napredno

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
hr: Stavke moraju biti odabrane kako bi se obavila akcija. Nijedna stavka nije promijenjena.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
hr[0]: %(total_count)s odabrana
hr[1]: %(total_count)s odabrano
hr[2]: Svih %(total_count)s odabrano

en: Directory listing for %(folder_name)s
hr: Popis direktorija za %(folder_name)s

en: 0 of %(cnt)s selected
hr: 0 od %(cnt)s odabrano

en: No action selected.
hr: Nije izabrana akcija.

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
hr: Uspješno premješteno %(count)d datoteka u spremnik.

en: Move selected files to clipboard
hr: Premjesti odabrane datoteke u spremnik

en: Successfully disabled permissions for %(count)d files.
hr: Uspješno onemogućene ovlasti za %(count)d datoteka.

en: Successfully enabled permissions for %(count)d files.
hr: Uspješno omogućene ovlasti za %(count)d datoteka.

en: Enable permissions for selected files
hr: Omogući ovlasti za odabrane datoteke

en: Disable permissions for selected files
hr: Onemogući ovlasti za odabrane datoteke

en: Successfully deleted %(count)d files and/or folders.
hr: Uspješno obrisano %(count)d datoteka i/ili direktorija.

en: Cannot delete files and/or folders
hr: Nije moguće obrisati datoteke i/ili direktorije

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Delete files and/or folders
hr: Obriši datoteke i/ili direktorije

en: Delete selected files and/or folders
hr: Obriši odabrane datoteke i/ili direktorije

en: Successfully moved %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
hr: Uspješno premješteno %(count)d datoteka i/ili direktorija u direktorij '%(destination)s'.

en: Move files and/or folders
hr: Premjesti datoteke i/ili direktorije

en: Move selected files and/or folders
hr: Premjesti odabrane datoteke i/ili direktorije

en: Successfully renamed %(count)d files.
hr: Uspješno preimenovano %(count)d datoteka.

en: Rename files
hr: Preimenuj datoteke

en: Successfully copied %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
hr: Uspješno kopirano %(count)d datoteka i/ili direktorija u direktorij '%(destination)s'.

en: Copy files and/or folders
hr: Kopiraj datoteke i/ili direktorije

en: Copy selected files and/or folders
hr: Kopiraj odabrane datoteke i/ili direktorije

en: Successfully resized %(count)d images.
hr: Uspješno promijenjena veličina za %(count)d slika.

en: Resize images
hr: Promijeni veličinu slika

en: Resize selected images
hr: Promijeni veličinu odabranih slika

en: Suffix which will be appended to filenames of copied files.
hr: Sufiks koji će biti dodan imenima kopiranih datoteka.

en: Suffix should be a valid, simple and lowercase filename part, like "%(valid)s".
hr: Sufiks treba biti jednostavan i upisan malim slovima poput "%(valid)s".

en: Unknown rename format value key "%(key)s".
hr: Nepoznata vrijednost formata ključa za preimenovanje "%(key)s".

en: Invalid rename format: %(error)s.
hr: Neispravan format za premenovanje: %(error)s.

en: thumbnail option
hr: opcija sličica

en: width
hr: širina

en: height
hr: visina

en: crop
hr: obreži

en: upscale
hr: povećaj veličinu

en: Thumbnail option or resize parameters must be choosen.
hr: Opcija sličica ili parametri za promjenu veličine moraju biti izabrani.

en: Subject location
hr: Lokacija subjekta

en: Folder with this name already exists.
hr: Direktorij s ovim imenom već postoji.

en: default alt text
hr: predefinirani alt tekst

en: default caption
hr: predefinirani opis slike

en: subject location
hr: lokacija subjekta

en: image
hr: slika

en: images
hr: slike

en: user
hr: korisnik

en: files
hr: datoteke

en: clipboard
hr: spremnik

en: clipboards
hr: spremnici

en: file
hr: datoteka

en: clipboard item
hr: stavka spremnika

en: clipboard items
hr: stavke spremnika

en: folder
hr: direktorij

en: file size
hr: veličina datoteke

en: has all mandatory data
hr: sadrži sve obavezne podatke

en: original filename
hr: originalno ime datoteke

en: name
hr: ime

en: description
hr: opis

en: owner
hr: vlasnik

en: uploaded at
hr: postavljeno

en: modified at
hr: modificirano

en: Permissions disabled
hr: Ovlasti onemogućene

en: created at
hr: kerirano

en: Folder
hr: Direktorij

en: Folders
hr: Direktoriji

en: all items
hr: sve stavke

en: this item only
hr: samo ova stavka

en: this item and all children
hr: ova stavka i sva djeca

en: type
hr: tip

en: group
hr: grupa

en: everybody
hr: svi

en: can read
hr: mogu čitati

en: can edit
hr: mogu uređivati

en: can add children
hr: mogu dodavati djecu

en: folder permission
hr: ovlast direktorija

en: folder permissions
hr: ovlasti direktorija

en: date taken
hr: datum nastanka

en: author
hr: autor

en: must always publish author credit
hr: zahtijeva se objavljivanje zasluga autora

en: must always publish copyright
hr: zahtjeva se objavljivanje autorskih prava

en: files with missing metadata
hr: datoteke s nedostajućim metapodacima

en: root
hr: korijenski

en: Run the selected action
hr: Pokreni odabranu akciju

en: Go
hr: Idi

en: Click here to select the objects across all pages
hr: Kliknite ovdje za odabir objekata kroz sve stranice

en: Select all %(total_count)s files and/or folders
hr: Odaberite sve %(total_count)s datoteke i/ili direktorije

en: Clear selection
hr: Poništi odabir

en: Go back to admin homepage
hr: Povratak na početnu stranicu

en: Home
hr: Početna

en: Go back to Filer app
hr: Povratak na Filer aplikaciju

en: Go back to root folder
hr: Povratak na korijenski direktorij

en: Go back to '%(folder_name)s' folder
hr: Povratak na direktorij '%(folder_name)s'

en: Deleting the selected files and/or folders would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
hr: Brisanje odabranih objekata bi rezultiralo brisanjem povezanih objekata, ali Vaš korisnički račun nema ovlasti za brisanje slijedećih tipova objekata:

en: Deleting the selected files and/or folders would require deleting the following protected related objects:
hr: Brisanje odabranih datoteka i/ili direktorija bi zahtijevalo brisanje slijedećih zaštičenih povezanih objekata:

en: Are you sure you want to delete the selected files and/or folders? All of the following objects and their related items will be deleted:
hr: Jeste li sigurni kako želite obrisati odabrane datoteke i/ili direktorije? Svi navedeni objekti i s njima povezane stavke biti će obrisani:

en: History
hr: Povijest

en: View on site
hr: Pogledaj na stranicama

en: Go back to
hr: Idi natrag na

en: admin homepage
hr: početna stranica administracije

en: Folder Icon
hr: Ikona direktorija

en: Your account doesn't have permissions to copy all of the selected files and/or folders.
hr: Vaš korisnički račun nema ovlasti za kopiranje odabranih datoteka i/ili direktorija.

en: There are no destination folders available.
hr: Nema dostupnih odredišnih direktorija.

en: There are no files and/or folders available to copy.
hr: Nema dostupnih datoteka i/ili direktorija za kopiranje.

en: The following files and/or folders will be copied to a destination folder (retaining their tree structure):
hr: Slijedeće datoteke i/ili direktoriji biti će kopirani u odredišni direktorij (zadržavajući postojeću strukturu):

en: Destination folder:
hr: Odredišni direktorij

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Your account doesn't have permissions to resize all of the selected images.
hr: Vaš korisnički račun nema ovlasti za promjenu veličina odabranih slika.

en: There are no images available to resize.
hr: Nema dostupnih slika kojima bi se promijenila veličina.

en: The following images will be resized:
hr: Slijedećim slikama biti će promijenjena veličina:

en: Choose an existing thumbnail option or enter resize parameters:
hr: Izaberite postojeću opciju sličica ili unesite parametre za promjenu veličine:

en: Warning: Images will be resized in-place and originals will be lost. Maybe first make a copy of them to retain the originals.
hr: Pažnja: Slikama će biti promijenjena veličina, a originali će biti prepisani sa slikama s novom veličinom. Preporuča se prvo kopirati originalne slike prije promjene veličine.

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Your account doesn't have permissions to move all of the selected files and/or folders.
hr: Vaš korisnički račun nema ovlasti za premještaj svih odabranih datoteka i/ili direktorija.

en: There are no files and/or folders available to move.
hr: Nema dostupnih datoteka i/ili direktorija za premještaj.

en: The following files and/or folders will be moved to a destination folder (retaining their tree structure):
hr: Slijedeće datoteke i/ili direktoriji biti će premješteni u odredišni direktorij (zadržavajući postojeću strukturu):

en: Move
hr: Premjesti

en: Your account doesn't have permissions to rename all of the selected files.
hr: Vaš korisnički račun nema ovlasti za preimenovanje svih odabranih datoteka.

en: There are no files available to rename.
hr: Nema dostupnih datoteka i/ili direktorija za preimenovanje.

en: The following files will be renamed (they will stay in their folders and keep original filename, only displayed filename will be changed):
hr: Slijedeće datoteke če biti preimenovane (ostati će u svojim direktorijima i zadržati ime datoteke, samo će prikazano ime biti promijenjeno):

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Go back to the parent folder
hr: Vrati se u nadređeni direktorij

en: Change current folder details
hr: Promijeni detalje trenutnog direktorija

en: Change
hr: Promijeni

en: Search
hr: Traži

en: Delete
hr: Obriši

en: Adds a new Folder
hr: Dodaje novi direktorij

en: New Folder
hr: Novi direktorij

en: Name
hr: Ime

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Change '%(item_label)s' folder details
hr: Promijeni detalje direktorija '%(item_label)s'

en: Select this file
hr: Odaberi ovu datoteku

en: Change '%(item_label)s' details
hr: Promijeni detalje za '%(item_label)s'

en: Permissions
hr: Ovlasti

en: disabled
hr: onemogućeno

en: enabled
hr: omogućeno

en: Upload
hr: Prebaci

en: previous
hr: prethodni

en: next
hr: slijedeći

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
hr[0]: Molimo ispravite pogrešku ispod.
hr[1]: Molimo ispravite pogreške ispod.
hr[2]: Molimo ispravite pogreške ispod.

en: Save
hr: Spremi

en: Clipboard
hr: Privremeni spremnik

en: Paste all items here
hr: Premjesti sve stavke ovdje

en: Move all clipboard files to
hr: Premjesti sve datoteke iz privremenog spremnika u

en: the clipboard is empty
hr: privremeni spremnik je prazan

en: upload failed
hr: prebacivanje neuspješno

en: found
hr: pronađeno

en: and
hr: i

en: cancel search
hr: poništi pretraživanje

en: Clear
hr: Isprazni

en: no file selected
hr: nema odabranih datoteka

en: Lookup
hr: Pregled
