django Filer - en to he translation catalogue (151 entries)

en: Advanced
he: מתקדם

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
he: יש לבחור פריטים על מנת לבצע עליהם פעולות. לא בוצעו פעולות.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
he[0]: אחד נבחר
he[1]: כל ה-%(total_count)s  נבחרו
he[2]: כל ה-%(total_count)s  נבחרו
he[3]: כל ה-%(total_count)s  נבחרו

en: 0 of %(cnt)s selected
he: 0 מתוך %(cnt)s נבחרו

en: No action selected.
he: לא נבחרה פעולה.

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
he: הועברו בהצלחה %(count)d קבצים ללוח

en: Move selected files to clipboard
he: העבר קבצים שנבחרו ללוח

en: Successfully disabled permissions for %(count)d files.
he: בוטלו בהצלחה הרשאות עבור %(count)d קבצים.

en: Successfully enabled permissions for %(count)d files.
he: אופשרו בהצלחה הרשאות עבור %(count)d קבצים.

en: Enable permissions for selected files
he: אופשרו הרשאות עבור קבצים בחורים

en: Disable permissions for selected files
he: בוטלו הרשאות עבור קבצים בחורים

en: Successfully deleted %(count)d files and/or folders.
he: נמחקו בהצלחה %(count)d קבצים ו/או תיקיות.

en: Cannot delete files and/or folders
he: לא ניתן למחוק קבצים ו/או תיקיות

en: Are you sure?
he: האם את/ה בטוח/ה?

en: Delete files and/or folders
he: מחק קבצים ו/או תיקיות

en: Delete selected files and/or folders
he: מחק קבצים ו/או תיקיות בחורים

en: Successfully moved %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
he: הועברו בהצלחה %(count)d קבצים ו/או תיקיות לתיקיה '%(destination)s'.

en: Move files and/or folders
he: העבר קבצים ו/או תיקיות

en: Move selected files and/or folders
he: העבר קבצים ו/או תיקיות בחורים

en: Successfully renamed %(count)d files.
he: שונו בהצלחה שמותיהם של %(count)d קבצים.

en: Rename files
he: שנה שמות קבצים

en: Successfully copied %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
he: הועתקו בהצלחה %(count)d קבצים ו/או תיקיות לתיקיה '%(destination)s'.

en: Copy files and/or folders
he: העתק קבצים ו/או תיקיות

en: Copy selected files and/or folders
he: העתק קבצים ו/או תיקיות בחורים

en: Successfully resized %(count)d images.
he: שונה בהצלחה גודלם של %(count)d תמונות.

en: Resize images
he: שנה גודל תמונות

en: Resize selected images
he: שנה גודל תמונות בחורות

en: Suffix which will be appended to filenames of copied files.
he: סיומת אשר תתווסף לשמות קבצים שהועתקו.

en: Suffix should be a valid, simple and lowercase filename part, like "%(valid)s".
he: על הסיומת להיות תקינה, פשוטה ובאותיות קטנות, כגון "%(valid)s".

en: Unknown rename format value key "%(key)s".
he: ערך מפתח תבנית שינוי השם "%(key)s". אינו חוקי.

en: Invalid rename format: %(error)s.
he: תבנית שינוי שם לא תקינה: %(error)s.

en: thumbnail option
he: אפשרות תמונה ממוזערת

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: crop
he: חיתוך

en: upscale
he: הגדל

en: Thumbnail option or resize parameters must be choosen.
he: עליך לבחור אפשרות תמונה ממוזערת או פרמטרי שינוי גודל.

en: Subject location
he: מיקום נושא

en: Folder with this name already exists.
he: תיקיה בשם זה כבר קיימת.

en: default alt text
he: טקסט חלופי ברירת מחדל

en: default caption
he: כותרת ברירת מחדל

en: subject location
he: מיקום נושא

en: image
he: תמונה

en: images
he: תמונות

en: user
he: משתמש

en: files
he: קבצים

en: clipboard
he: לוח

en: clipboards
he: לוחות

en: file
he: קובץ

en: clipboard item
he: פריט לוח

en: clipboard items
he: פריטי לוח

en: folder
he: תיקיה

en: file size
he: גודל קובץ

en: has all mandatory data
he: כל המידע הנחוץ קיים

en: original filename
he: שם קובץ מקורי

en: name
he: שם

en: description
he: תיאור

en: owner
he: בעלים

en: uploaded at
he: הועלה ב-

en: modified at
he: שונה ב-

en: Permissions disabled
he: הרשאות בוטלו

en: created at
he: נוצר ב-

en: Folder
he: תיקיה

en: Folders
he: תיקיות

en: all items
he: כל הפריטים

en: this item only
he: פריט זה בלבד

en: this item and all children
he: פריט זה וכל ילדיו

en: type
he: סוג

en: group
he: קבוצה

en: everybody
he: כל אחד

en: can read
he: רשאי לקרוא

en: can edit
he: רשאי לערוך

en: can add children
he: רשאי להוסיף ילדים

en: folder permission
he: הרשאת תיקיה

en: folder permissions
he: הרשאות תיקיה

en: date taken
he: תאריך צילום

en: author
he: מחבר

en: must always publish author credit
he: חייב תמיד לפרסם קרדיט מחבר

en: must always publish copyright
he: חייב תמיד לפרסם זכויות יוצרים

en: files with missing metadata
he: קבצים עם מטה נתונים חסרים

en: root
he: שורש

en: Run the selected action
he: הרץ את הפעולה הבחורה

en: Go
he: בצע

en: Click here to select the objects across all pages
he: לחץ כאן כדי לבחור את האובייקטים על פני כל הדפים

en: Select all %(total_count)s files and/or folders
he: בחר את כל ה- %(total_count)s קבצים ו/או התיקיות

en: Clear selection
he: נקה בחירה

en: Go back to admin homepage
he: חזור לדף הניהול הראשי

en: Home
he: בית

en: Go back to Filer app
he: חזור לאפליקציית Filer

en: Go back to root folder
he: חזור לתיקיית השורש

en: Go back to '%(folder_name)s' folder
he: חזור לתיקיה '%(folder_name)s'

en: Deleting the selected files and/or folders would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
he: עבור מחיקת הקבצים ו/או התיקיות הבחורים יש צורך למחוק אובייקטים מקושרים, אך לחשבונך אין הרשאות למחוק אובייקטים מהסוגים הבאים:

en: Deleting the selected files and/or folders would require deleting the following protected related objects:
he: עבור מחיקת הקבצים ו/או התיקיות הבחורים יש צורך למחוק את האובייקטים המוגנים הבאים:

en: Are you sure you want to delete the selected files and/or folders? All of the following objects and their related items will be deleted:
he: האם את/ה בטוח/ה שברצונך למחוק את הקבצים ו/או התיקיות הבחורים? כל הפריטים המקושרים יימחקו:

en: History
he: היסטוריה

en: View on site
he: צפה בתוך האתר

en: Go back to
he: חזור ל-

en: admin homepage
he: דף הניהול הראשי

en: Folder Icon
he: צלמית תיקייה

en: Your account doesn't have permissions to copy all of the selected files and/or folders.
he: לחשבונך אין רשות להעתיק את כל הקבצים ו/או התיקיות הבחורים.

en: There are no destination folders available.
he: אין תיקיות יעד זמינות.

en: There are no files and/or folders available to copy.
he: אין קבצים ו/או תיקיות זמינים להעתקה.

en: The following files and/or folders will be copied to a destination folder (retaining their tree structure):
he: הקבצים ו/או התיקיות הבאים יועתקו לתיקיית יעד (תוך שמירה על מבנה העץ שלהם):

en: Destination folder:
he: תיקיית יעד:

en: Copy
he: העתק

en: Your account doesn't have permissions to resize all of the selected images.
he: לחשבונך אין רשות לשנות גודלן של כל התמונות הבחורות.

en: There are no images available to resize.
he: אין תמונות זמינות לשינוי גודלן.

en: The following images will be resized:
he: התמונות הבאות ישונה גודלן:

en: Choose an existing thumbnail option or enter resize parameters:
he: בחר אפשרות תמונה ממוזערת קיימת או הזן פרמטרי שינוי גודל:

en: Warning: Images will be resized in-place and originals will be lost. Maybe first make a copy of them to retain the originals.
he: הזהרה: התמונות ישונה גודלן במקום והמקוריות יאבדו. אולי ראשית עשה/י העתק שלהם כדי לשמור על המקויות.

en: Resize
he: שנה גודל

en: Your account doesn't have permissions to move all of the selected files and/or folders.
he: לחשבונך אין רשות להעביר את כל הקבצים ו/או התיקיות הבחורים.

en: There are no files and/or folders available to move.
he: אין קבצים ו/או תיקיות זמינים להעברה.

en: The following files and/or folders will be moved to a destination folder (retaining their tree structure):
he: הקבצים ו/או התיקיות הבאים יועברו לתיקיית יעד (תוך שמירה על מבנה העץ שלהם):

en: Move
he: העבר

en: Your account doesn't have permissions to rename all of the selected files.
he: לחשבונך אין רשות לשנות שמם של כל הקבצים הבחורים.

en: There are no files available to rename.
he: אין קבצים זמינים לשינוי שמם.

en: The following files will be renamed (they will stay in their folders and keep original filename, only displayed filename will be changed):
he: הקבצים הבאים ישונו שמותיהם (הם יישארו בתיקיות הנוכחיות שלהם ושמם המקורי יישאר - רק שמות התצוגה שלהם ישונו):

en: Rename
he: שנה שם

en: Go back to the parent folder
he: חזור לתיקיה ההורה

en: Change current folder details
he: שנה פרטי תיקיה נוכחית

en: Change
he: שנה

en: Search
he: חיפוש

en: Delete
he: מחק

en: Adds a new Folder
he: מוסיף תיקיה חדשה

en: New Folder
he: תיקיה חדשה

en: Name
he: שם

en: Owner
he: בעלים

en: Change '%(item_label)s' folder details
he: שנה פרטי תיקיה של '%(item_label)s'

en: Select this file
he: בחר קובץ זה

en: Change '%(item_label)s' details
he: שנה פרטים של '%(item_label)s'

en: Permissions
he: הרשאות

en: disabled
he: מבוטל

en: enabled
he: מאופשר

en: Upload
he: העלאה

en: previous
he: הקודם

en: next
he: הבא

en: Add new
he: הוסף חדש

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
he[0]: אנא תקן/י את הטעות מטה.
he[1]: אנא תקן/י את הטעויות מטה.
he[2]: אנא תקן/י את הטעויות מטה.
he[3]: אנא תקן/י את הטעויות מטה.

en: Save
he: שמור

en: Clipboard
he: לוח

en: Paste all items here
he: הדבק את כל הפריטים כאן

en: Move all clipboard files to
he: העבר את כל קבצי הלוח ל-

en: the clipboard is empty
he: הלוח ריק

en: upload failed
he: העלאה נכשלה

en: found
he: נמצא

en: and
he: וגם

en: cancel search
he: בטל חיפוש

en: Clear
he: נקה

en: no file selected
he: אף קובץ לא נבחר

en: Lookup
he: חיפוש
