django Filer - en to fa translation catalogue (207 entries)

en: %(counter)s file | %(counter)s files
fa[0]: %(counter)s فایل
fa[1]: %(counter)s فایل

en: %(counter)s folder | %(counter)s folders
fa[0]: %(counter)s پوشه
fa[1]: %(counter)s پوشه

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
fa[0]: %(total_count)s انتخاب شده
fa[1]: همه %(total_count)s انتخاب شده

en: 0 of %(cnt)s selected
fa: 0 از %(cnt)s انتخاب شده

en: Action
fa: عملیات

en: Add children
fa: افزودن فرزند

en: Adds a new Folder
fa: افزودن یک پوشه جدید

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: All Folders
fa: همه پوشه ها

en: Are you sure you want to delete the selected files and/or folders? All of the following objects and their related items will be deleted:
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید فایل ها و/یا پوشه های انتخاب شده را حذف کنید؟ همه اشیاء زیر و آیتم های مرتبط با آنها حذف خواهند شد:

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: At least one of user, group, or "everybody" has to be selected.
fa: حداقل یکی از کاربر، گروه یا "همه" باید انتخاب شود.

en: Can't find folder to upload. Please refresh and try again
fa: پوشه ای برای آپلود یافت نشد. لطفاً صفحه را رفرش کرده و دوباره تلاش کنید

en: Can't use this folder, Permission Denied. Please select another folder.
fa: استفاده از این پوشه امکان پذیر نیست، دسترسی رد شد. لطفاً پوشه دیگری انتخاب کنید.

en: Cannot delete files and/or folders
fa: امکان حذف فایل ها و/یا پوشه ها وجود ندارد

en: Canonical url '%(item_label)s'
fa: آدرس اصلی '%(item_label)s'

en: Change
fa: تغییر

en: Change '%(item_label)s' details
fa: تغییر جزئیات '%(item_label)s'

en: Change '%(item_label)s' folder details
fa: تغییر جزئیات پوشه '%(item_label)s'

en: Change current folder details
fa: تغییر جزئیات پوشه فعلی

en: Change folder details
fa: تغییر جزئیات پوشه

en: Check it to limit the search to current folder
fa: برای محدود کردن جستجو به پوشه فعلی آن را بررسی کنید

en: Choose an existing thumbnail option or enter resize parameters:
fa: یک گزینه تصویر بندانگشتی موجود را انتخاب کنید یا پارامترهای تغییر اندازه را وارد کنید:

en: Clear selection
fa: پاک کردن انتخاب

en: Click here to run search for entered phrase
fa: برای جستجوی عبارت وارد شده اینجا کلیک کنید

en: Click here to select the objects across all pages
fa: برای انتخاب اشیاء در تمام صفحات اینجا کلیک کنید

en: Close
fa: بستن

en: Copy
fa: کپی

en: Copy files and/or folders
fa: کپی فایل ها و/یا پوشه ها

en: Copy selected files and/or folders
fa: کپی فایل ها و/یا پوشه های انتخاب شده

en: Delete
fa: حذف

en: Delete files and/or folders
fa: حذف فایل ها و/یا پوشه ها

en: Delete selected files and/or folders
fa: حذف فایل ها و/یا پوشه های انتخاب شده

en: Deleting the selected files and/or folders would require deleting the following protected related objects:
fa: حذف فایل ها و/یا پوشه های انتخاب شده مستلزم حذف اشیاء محافظت شده مرتبط زیر است:

en: Deleting the selected files and/or folders would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
fa: حذف فایل ها و/یا پوشه های انتخاب شده منجر به حذف اشیاء مرتبط می شود، اما حساب شما مجوز حذف انواع زیر از اشیاء را ندارد:

en: Destination folder:
fa: پوشه مقصد:

en: Directory listing for %(folder_name)s
fa: لیست دایرکتوری برای %(folder_name)s

en: Disable any permission checking for this file. File will be publicly accessible to anyone.
fa: بررسی هرگونه مجوز برای این فایل را غیرفعال کنید. فایل برای همه به صورت عمومی قابل دسترسی خواهد بود.

en: Disable permissions for selected files
fa: غیرفعال کردن مجوزها برای فایل های انتخاب شده

en: Download '%(item_label)s'
fa: دانلود '%(item_label)s'

en: Drop files here or use the "Upload Files" button
fa: فایل‌ها را اینجا رها کنید یا از دکمه «بارگذاری فایل‌ها» استفاده کنید

en: Drop your file to upload into:
fa: فایل خود را برای بارگذاری اینجا رها کنید:

en: Duplicates
fa: تکرارها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Enable permissions for selected files
fa: فعال کردن مجوزها برای فایل های انتخاب شده

en: Everybody
fa: همه

en: Filer
fa: فایلر

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Folder
fa: پوشه

en: Folder Icon
fa: آیکون پوشه

en: Folder cannot be selected with type "all items".
fa: پوشه نمی تواند با نوع "همه آیتم ها" انتخاب شود.

en: Folder has to be selected when type is not "all items".
fa: هنگامی که نوع "همه آیتم ها" نیست، باید پوشه انتخاب شود.

en: Folder with this name already exists.
fa: پوشه با این نام از قبل وجود دارد.

en: Folders
fa: پوشه ها

en: Folders with names %s already exist at the selected destination
fa: پوشه هایی با نام %s در مقصد انتخاب شده از قبل وجود دارند

en: Go
fa: برو

en: Go back to
fa: بازگشت به

en: Go back to '%(folder_name)s' folder
fa: بازگشت به پوشه '%(folder_name)s'

en: Go back to Filer app
fa: بازگشت به برنامه فایلر

en: Go back to admin homepage
fa: بازگشت به صفحه اصلی مدیریت

en: Go back to root folder
fa: بازگشت به پوشه ریشه

en: Go back to the parent folder
fa: بازگشت به پوشه والد

en: Group: {group}
fa: گروه: {group}

en: History
fa: تاریخچه

en: Home
fa: خانه

en: Image format not recognized or image size exceeds limit of %(max_pixels)d million pixels by a factor of two or more. Before uploading again, check file format or resize image to %(width)d x %(height)d resolution or lower.
fa: فرمت تصویر تشخیص داده نشد یا اندازه تصویر از حد مجاز %(max_pixels)d میلیون پیکسل دو برابر یا بیشتر است. قبل از آپلود مجدد، فرمت فایل را بررسی کنید یا تصویر را به اندازه %(width)d x %(height)d پیکسل یا کمتر تغییر اندازه دهید.

en: Image size (%(pixels)d million pixels) exceeds limit of %(max_pixels)d million pixels. Before uploading again, resize image to %(width)d x %(height)d resolution or lower.
fa: اندازه تصویر (%(pixels)d میلیون پیکسل) از حد مجاز %(max_pixels)d میلیون پیکسل فراتر رفته است. قبل از آپلود مجدد، تصویر را به اندازه %(width)d x %(height)d پیکسل یا کمتر تغییر اندازه دهید.

en: Invalid rename format: %(error)s.
fa: فرمت تغییر نام نامعتبر: %(error)s.

en: Invalid subject location format.
fa: فرمت موقعیت موضوع نامعتبر است.

en: It is not allowed to copy files into same folder
fa: کپی کردن فایل ها به همان پوشه مجاز نیست

en: It is not allowed to move files into same folder
fa: انتقال فایل ها به همان پوشه مجاز نیست

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
fa: برای اینکه بتوانید روی آیتم ها اقداماتی انجام دهید ابتدا باید آیتم ها را انتخاب کنید. هیچ آیتمی تغییر نکرد.

en: Limit
fa: محدودیت

en: Limit the search to current folder
fa: محدود کردن جستجو به پوشه فعلی

en: Location of the main subject of the scene. Format: "x,y".
fa: موقعیت موضوع اصلی صحنه. فرمت: "x,y".

en: Logical Path
fa: مسیر منطقی

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه

en: Move
fa: انتقال

en: Move files and/or folders
fa: انتقال فایل ها و/یا پوشه ها

en: Move selected files and/or folders
fa: انتقال فایل ها و/یا پوشه های انتخاب شده

en: Move selected files to clipboard
fa: انتقال فایل های انتخاب شده به کلیپ برد

en: Name
fa: نام

en: New Folder
fa: پوشه جدید

en: No action selected.
fa: هیچ اقدامی انتخاب نشده است.

en: No, take me back
fa: خیر، مرا برگردان

en: Owner
fa: مالک

en: Page %(number)s of %(num_pages)s.
fa: صفحه %(number)s از %(num_pages)s.

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permissions disabled
fa: مجوزها غیرفعال شده

en: Read
fa: خواندن

en: Remove file
fa: حذف فایل

en: Remove folder
fa: حذف پوشه

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Rename files
fa: تغییر نام فایل ها

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Resize images
fa: تغییر اندازه تصاویر

en: Resize selected images
fa: تغییر اندازه تصاویر انتخاب شده

en: Run the selected action
fa: اجرای عمل انتخاب شده

en: Search
fa: جستجو

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select all %(total_count)s
fa: انتخاب همه %(total_count)s

en: Select all %(total_count)s files and/or folders
fa: انتخاب همه %(total_count)s فایل ها و/یا پوشه ها

en: Select this file
fa: انتخاب این فایل

en: Show table view
fa: نمایش نمای جدولی

en: Show thumbnail view
fa: نمایش نمای بندانگشتی

en: Size
fa: اندازه

en: Subject location
fa: موقعیت موضوع

en: Subject location is outside of the image.
fa: موقعیت موضوع خارج از تصویر است.

en: Successfully copied %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
fa: %(count)d فایل و/یا پوشه با موفقیت به پوشه '%(destination)s' کپی شد.

en: Successfully deleted %(count)d files and/or folders.
fa: %(count)d فایل و/یا پوشه با موفقیت حذف شد.

en: Successfully disabled permissions for %(count)d files.
fa: مجوزهای %(count)d فایل با موفقیت غیرفعال شد.

en: Successfully enabled permissions for %(count)d files.
fa: مجوزهای %(count)d فایل با موفقیت فعال شد.

en: Successfully moved %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
fa: %(count)d فایل و/یا پوشه با موفقیت به پوشه '%(destination)s' منتقل شد.

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
fa: %(count)d فایل با موفقیت به کلیپ برد منتقل شد.

en: Successfully renamed %(count)d files.
fa: %(count)d فایل با موفقیت تغییر نام داده شد.

en: Successfully resized %(count)d images.
fa: %(count)d تصویر با موفقیت تغییر اندازه داده شد.

en: Suffix should be a valid, simple and lowercase filename part, like "%(valid)s".
fa: پسوند باید بخشی معتبر، ساده و با حروف کوچک از نام فایل باشد، مانند "%(valid)s".

en: Suffix which will be appended to filenames of copied files.
fa: پسوندی که به نام فایل های کپی شده اضافه خواهد شد.

en: Take me back
fa: مرا برگردان

en: The following files and/or folders will be copied to a destination folder (retaining their tree structure):
fa: فایل ها و/یا پوشه های زیر به یک پوشه مقصد کپی خواهند شد (ساختار درختی آنها حفظ می شود):

en: The following files and/or folders will be moved to a destination folder (retaining their tree structure):
fa: فایل ها و/یا پوشه های زیر به یک پوشه مقصد منتقل خواهند شد (ساختار درختی آنها حفظ می شود):

en: The following files will be renamed (they will stay in their folders and keep original filename, only displayed filename will be changed):
fa: فایل های زیر تغییر نام داده خواهند شد (در پوشه های خود باقی می مانند و نام فایل اصلی حفظ می شود، فقط نام نمایش داده شده تغییر می کند):

en: The following images will be resized:
fa: تصاویر زیر تغییر اندازه داده خواهند شد:

en: There are no destination folders available.
fa: هیچ پوشه مقصدی در دسترس نیست.

en: There are no files and/or folders available to copy.
fa: هیچ فایل و/یا پوشه ای برای کپی کردن در دسترس نیست.

en: There are no files and/or folders available to move.
fa: هیچ فایل و/یا پوشه ای برای جابجایی در دسترس نیست.

en: There are no files available to rename.
fa: هیچ فایلی برای تغییر نام در دسترس نیست.

en: There are no images available to resize.
fa: هیچ تصویری برای تغییر اندازه در دسترس نیست.

en: Thumbnail option or resize parameters must be choosen.
fa: باید گزینه تصویر بندانگشتی یا پارامترهای تغییر اندازه انتخاب شود.

en: Unknown rename format value key "%(key)s".
fa: کلید مقدار فرمت تغییر نام ناشناخته "%(key)s".

en: Unsorted Uploads
fa: آپلودهای مرتب نشده

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload Files
fa: بارگذاری فایل‌ها

en: Upload canceled!
fa: بارگذاری لغو شد!

en: Upload success!
fa: بارگذاری موفقیت‌آمیز بود!

en: User or group cannot be selected together with "everybody".
fa: کاربر یا گروه نمی تواند همراه با "همه" انتخاب شود.

en: User: {user}
fa: کاربر: {user}

en: View on site
fa: مشاهده در سایت

en: Warning: Images will be resized in-place and originals will be lost. Maybe first make a copy of them to retain the originals.
fa: هشدار: تصاویر در جای خود تغییر اندازه داده می شوند و نسخه های اصلی از بین می روند. شاید بهتر است ابتدا یک کپی از آنها تهیه کنید تا نسخه های اصلی حفظ شوند.

en: What
fa: چه چیزی

en: Who
fa: چه کسی

en: Yes, I&#39;m sure
fa: بله، مطمئنم

en: You do not have permission to upload files.
fa: شما مجوز آپلود فایل ها را ندارید.

en: You have to select a folder first
fa: ابتدا باید یک پوشه انتخاب کنید

en: Your account doesn't have permissions to copy all of the selected files and/or folders.
fa: حساب شما مجوز کپی کردن همه فایل ها و/یا پوشه های انتخاب شده را ندارد.

en: Your account doesn't have permissions to move all of the selected files and/or folders.
fa: حساب شما مجوز جابجایی همه فایل ها و/یا پوشه های انتخاب شده را ندارد.

en: Your account doesn't have permissions to rename all of the selected files.
fa: حساب شما مجوز تغییر نام همه فایل های انتخاب شده را ندارد.

en: Your account doesn't have permissions to resize all of the selected images.
fa: حساب شما مجوز تغییر اندازه همه تصاویر انتخاب شده را ندارد.

en: Your input: "{subject_location}".
fa: ورودی شما: "{subject_location}".

en: admin homepage
fa: صفحه اصلی مدیریت

en: all items
fa: همه آیتم ها

en: allow
fa: اجازه دادن

en: author
fa: نویسنده

en: can add children
fa: می تواند فرزند اضافه کند

en: can edit
fa: می تواند ویرایش کند

en: can read
fa: می تواند بخواند

en: cancel
fa: لغو

en: canonical URL
fa: آدرس کانونی

en: clipboard
fa: کلیپ برد

en: clipboard item
fa: آیتم کلیپ برد

en: clipboard items
fa: آیتم های کلیپ برد

en: clipboards
fa: کلیپ بردها

en: created at
fa: ایجاد شده در

en: crop
fa: برش

en: date taken
fa: تاریخ گرفته شده

en: default alt text
fa: متن جایگزین پیش‌فرض

en: default caption
fa: عنوان پیش‌فرض

en: deny
fa: رد کردن

en: description
fa: توضیحات

en: disabled
fa: غیرفعال

en: enabled
fa: فعال

en: everybody
fa: همه

en: file
fa: فایل

en: file size
fa: اندازه فایل

en: files
fa: فایل ها

en: files with missing metadata
fa: فایل های با متادیتای از دست رفته

en: folder
fa: پوشه

en: folder permission
fa: مجوز پوشه

en: folder permissions
fa: مجوزهای پوشه

en: group
fa: گروه

en: has all mandatory data
fa: دارای تمام داده های اجباری است

en: height
fa: ارتفاع

en: height in pixel.
fa: ارتفاع بر حسب پیکسل.

en: image
fa: تصویر

en: images
fa: تصاویر

en: inherit
fa: به ارث بردن

en: modified at
fa: تغییر یافته در

en: must always publish author credit
fa: همیشه باید اعتبار نویسنده منتشر شود

en: must always publish copyright
fa: همیشه باید حق چاپ منتشر شود

en: name
fa: نام

en: next
fa: بعدی

en: original filename
fa: نام فایل اصلی

en: owner
fa: مالک

en: parent
fa: والد

en: previous
fa: قبلی

en: root
fa: ریشه

en: subject location
fa: موقعیت موضوع

en: this item and all children
fa: این آیتم و تمام فرزندان

en: this item only
fa: فقط این آیتم

en: thumbnail option
fa: گزینه تصویر بندانگشتی

en: thumbnail options
fa: گزینه های تصویر بندانگشتی

en: type
fa: نوع

en: uploaded at
fa: آپلود شده در

en: upscale
fa: بزرگنمایی

en: user
fa: کاربر

en: width
fa: عرض

en: width in pixel.
fa: عرض بر حسب پیکسل.
