django Filer - en to cs translation catalogue (200 entries)

en: 0 of %(cnt)s selected
cs: žádná položka z %(cnt)s není vybrána

en: Action
cs: Akce

en: Add new
cs: Přidat

en: Adds a new Folder
cs: Přidá novou složku

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Are you sure you want to delete the selected files and/or folders? All of the following objects and their related items will be deleted:
cs: Opravdu chcete smazat vybrané soubory a složky? Všechny následující objekty budou smazány:

en: Are you sure?
cs: Opravdu provést?

en: Cannot delete files and/or folders
cs: Nemohu smazat soubory a/nebo složky

en: Canonical url '%(item_label)s'
cs: Kanonický odkaz '%(item_label)s'

en: Change
cs: Upravit

en: Change '%(item_label)s' details
cs: Upravit podrobnosti '%(item_label)s'

en: Change '%(item_label)s' folder details
cs: Upravit podrobnosti složky '%(item_label)s'

en: Change current folder details
cs: Upravit aktuální složku

en: Change folder details
cs: Upravit podrobnosti složky

en: Check it to limit the search to current folder
cs: Zaškrtněte pro omezení hledání na aktuální složku

en: Choose File
cs: Vybrat soubor

en: Choose an existing thumbnail option or enter resize parameters:
cs: Vyberte existující volby náhledu nebo zadejte parametry změny velikosti:

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Clear selection
cs: Zrušit výběr

en: Click here to run search for entered phrase
cs: Klikněte sem pro vyhledání zadaného výrazu

en: Click here to select the objects across all pages
cs: Klikněte sem pro výběr všechny položky na všech stránkách výpisu

en: Clipboard
cs: Schtánka

en: Close
cs: Zavřít

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy files and/or folders
cs: Kopírovat soubory a/nebo složky

en: Copy selected files and/or folders
cs: Kopírovat vybrané soubory a/nebo složky

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete files and/or folders
cs: Smazat soubory a/nebo složky

en: Delete selected files and/or folders
cs: Smazat vybrané soubory a/nebo složky

en: Deleting the selected files and/or folders would require deleting the following protected related objects:
cs: Smazání vybraných souborů a/nebo složek bude mít za následek smazání následujících přidružených objektů:

en: Deleting the selected files and/or folders would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
cs: Smazání vybraných souborů a/nebo složek bude mít za následek smazání všech přidružených objektů, nicméně ke smazání následujících objektů nemáte oprávnění:

en: Destination folder:
cs: Cílová složka:

en: Directory listing for %(folder_name)s
cs: Výpis složky %(folder_name)s

en: Disable any permission checking for this file. File will be publicly accessible to anyone.
cs: Deaktivovat veškerá oprávnění pro tento soubor. Soubor bude komukoli veřejně dostupný.

en: Disable permissions for selected files
cs: Deaktivovat oprávnění pro vybrané soubory

en: Django site admin
cs: Hlavní stránka administrace

en: Download '%(item_label)s'
cs: Stáhnout '%(item_label)s'

en: Drop files here or use the "Upload Files" button
cs: Přetáhněte soubory sem nebo klikněte na tlačítko "Nahrát soubory"

en: Drop your file to upload into:
cs: Přetáhněte sem soubory, které chcete nahrát do:

en: Duplicates
cs: Duplicity

en: Empty Clipboard
cs: Vyprázdnit schránku

en: Enable permissions for selected files
cs: Aktivovat oprávnění pro vybrané soubory

en: File-size
cs: Velikost souboru

en: Filer
cs: Správce souborů

en: Folder
cs: Složka

en: Folder Icon
cs: Ikona složky

en: Folder with this name already exists.
cs: Složka s tímto názvem již existuje.

en: Folders
cs: Složky

en: Folders with names %s already exist at the selected destination
cs: Složky pojmenované %s již v cílové složce existují

en: Go
cs: Provést

en: Go back to
cs: Vrátit se do

en: Go back to '%(folder_name)s' folder
cs: Přejít zpět do složky '%(folder_name)s'

en: Go back to Filer app
cs: Přejít zpět do Správce souborů

en: Go back to admin homepage
cs: Přejít zpět na hlavní stránku administrace

en: Go back to root folder
cs: Přejít zpět do kořenové složky

en: Go back to the parent folder
cs: Přejít zpět do nadřazené složky

en: History
cs: Historie

en: Home
cs: Hlavní stránka

en: Invalid rename format: %(error)s.
cs: Špatný formát přejmenování: %(error)s.

en: Invalid subject location format.
cs: Špatný formát pozice objektu.

en: It is not allowed to copy files into same folder
cs: Není možné kopírovat soubory do stejné složky

en: It is not allowed to move files into same folder
cs: Není možné přesouvat soubory do stejné složky

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
cs: Nejdříve vyberte položku, která má být změněna.

en: Limit
cs: Omezit

en: Limit the search to current folder
cs: Omezit hledání na aktuální složku

en: Location of the main subject of the scene. Format: "x,y".
cs: Pozice hlavního předmětu fotografie. Formát "x,y".

en: Lookup
cs: Vyhledat

en: Media library
cs: Knihovna médií

en: Modified
cs: Změněno

en: Move
cs: Přesunout

en: Move all clipboard files to
cs: Přesunout všechny soubory ve schránce do

en: Move files and/or folders
cs: Přesunout soubory a/nebo složky

en: Move selected files and/or folders
cs: Přesunout vybrané soubory a/nebo složky

en: Move selected files to clipboard
cs: Přesunout vybrané soubory do schránky

en: Name
cs: Název

en: New Folder
cs: Nová složka

en: No action selected.
cs: Nebyla vybrána žádná operace.

en: No, take me back
cs: Ne, chci zpátky

en: Owner
cs: Vlastník

en: Page %(number)s of %(num_pages)s.
cs: Stránka %(number)s z %(num_pages)s.

en: Paste all items here
cs: Vložit všechny položky sem

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Permissions disabled
cs: Oprávnění neaktivní

en: Remove file
cs: Smazat soubor

en: Remove folder
cs: Smazat složku

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename files
cs: Přejmenovat soubory

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Resize images
cs: Změnit velikost obrázků

en: Resize selected images
cs: Změnit velikost vybraných obrázků

en: Run the selected action
cs: Provést vybranou operaci

en: Save
cs: Uložit

en: Search
cs: Hledat

en: Select all %(total_count)s
cs: Vybrat všechny (%(total_count)s)

en: Select all %(total_count)s files and/or folders
cs: Vybrat všechny soubory a/nebo složky (%(total_count)s)

en: Select this file
cs: Vybrat tento soubor

en: Size
cs: Velikost

en: Subject location
cs: Pozice objektu

en: Subject location is outside of the image.
cs: Zadaná pozice objektu je mimo obrázek.

en: Successfully copied %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
cs: Soubory a/nebo složky (%(count)d) byly zkopírovány do složky '%(destination)s'.

en: Successfully deleted %(count)d files and/or folders.
cs: Vybrané soubory a/nebo složky (%(count)d) byly smazány.

en: Successfully disabled permissions for %(count)d files.
cs: Pro vybrané soubory (%(count)d) byla deaktivována oprávnění.

en: Successfully enabled permissions for %(count)d files.
cs: Pro vybrané soubory (%(count)d) byla aktivována oprávnění.

en: Successfully moved %(count)d files and/or folders to folder '%(destination)s'.
cs: Vybrané soubory a/nebo složky (%(count)d) byly přesunuty do složky '%(destination)s'.

en: Successfully moved %(count)d files to clipboard.
cs: Soubory (%(count)d) byly přesunuty do schránky.

en: Successfully renamed %(count)d files.
cs: Soubory (%(count)d) vyly přejmenovány.

en: Successfully resized %(count)d images.
cs: Velikost obrázků (%(count)d) byla změněna.

en: Suffix should be a valid, simple and lowercase filename part, like "%(valid)s".
cs: Koncovka by měla být jednoduchá součást názvu souboru malými písmeny, například "%(valid)s".

en: Suffix which will be appended to filenames of copied files.
cs: Koncovka, která bude přidána ke jménům kopírovaných souborů.

en: Take me back
cs: Zpět

en: The following files and/or folders will be copied to a destination folder (retaining their tree structure):
cs: Následující soubory a/nebo složky budou zkopírovány do cílové slžoky (jejich stromová struktura bude zachována):

en: The following files and/or folders will be moved to a destination folder (retaining their tree structure):
cs: Následující soubory a/nebo složky budou přesunyty do cílové složky (jejich stromová struktura bude zachována)

en: The following files will be renamed (they will stay in their folders and keep original filename, only displayed filename will be changed):
cs: Následující soubory budou přejmenovány (změněno bude pouze zobrazované jméno)

en: The following images will be resized:
cs: Následujícím obrázkům bude změněna velikost:

en: There are no destination folders available.
cs: Nejsou k dispozici žádné cílové složky.

en: There are no files and/or folders available to copy.
cs: Žádné soubory ani složky není možno kopírovat.

en: There are no files and/or folders available to move.
cs: Žádné soubory k přesunutí.

en: There are no files available to rename.
cs: Žádné soubory k přejmenování.

en: There are no images available to resize.
cs: Žádné obrázky ke změně velikosti.

en: Thumbnail option or resize parameters must be choosen.
cs: Musíte vybrat předdefinované volby náhledu nebo nastavit jednotlivé parametry.

en: Type
cs: Typ

en: Unknown rename format value key "%(key)s".
cs: Neznámý formát klíče pro přejmenování "%(key)s".

en: Unsorted Uploads
cs: Nezařazené

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload Files
cs: Nahrát soubory

en: Upload canceled!
cs: Nahrávání bylo zrušeno!

en: Upload success!
cs: Nahrávání se zdařilo!

en: View on site
cs: Zobrazit na webu

en: Warning: Images will be resized in-place and originals will be lost. Maybe first make a copy of them to retain the originals.
cs: Varování: Bude změněna velikost obrázků a původní obrázky budou přepsány. Pokud chcete zachovat obrázky v původní velikosti, nejdříve vytvořte jejich kopie.

en: Yes, I&#39;m sure
cs: Ano

en: You have to select a folder first
cs: Nejdříve musíte vybrat složku

en: Your account doesn't have permissions to copy all of the selected files and/or folders.
cs: Nemáte oprávnění kopírovat vybrané soubory a/nebo složky.

en: Your account doesn't have permissions to move all of the selected files and/or folders.
cs: Nemáte oprávnění k přesunu vybraných souborů nebo složek.

en: Your account doesn't have permissions to rename all of the selected files.
cs: Nemáte oprávnění přejmenovat všechny vybrané soubory.

en: Your account doesn't have permissions to resize all of the selected images.
cs: Nemáte oprávnění k změně velikosti vybraných obrázků.

en: Your input: "{subject_location}".
cs: Vaše zadání: "{subject_location}".

en: admin homepage
cs: hlavní stránka administrace

en: all items
cs: všechny položky

en: allow
cs: povolit

en: and
cs: a

en: author
cs: autor

en: can add children
cs: smí přidávat potomky

en: can edit
cs: smí upravit

en: can read
cs: smí číst

en: cancel
cs: zrušit

en: cancel search
cs: zrušit hledání

en: canonical URL
cs: kanonický odkaz

en: clipboard
cs: schránka

en: clipboard item
cs: položka schránky

en: clipboard items
cs: položky schránky

en: clipboards
cs: schránky

en: created at
cs: vytvořeno

en: crop
cs: oříznout

en: date taken
cs: datum pořízení

en: default alt text
cs: výchozí alternativní text

en: default caption
cs: výchozí popisek

en: deny
cs: zakázat

en: description
cs: popis

en: disabled
cs: neaktivní

en: enabled
cs: aktivní

en: everybody
cs: kdokoli

en: file
cs: soubor

en: file size
cs: velikost souboru

en: files
cs: soubory

en: files with missing metadata
cs: soubory s chybějícími informacemi

en: folder
cs: složka

en: folder permission
cs: oprávnění složky

en: folder permissions
cs: oprávnění složky

en: found
cs: nalezeno

en: group
cs: skupina

en: has all mandatory data
cs: má všechna povinná data

en: height
cs: výška

en: height in pixel.
cs: výška v pixelech.

en: image
cs: obrázek

en: images
cs: obrázky

en: modified at
cs: změněno

en: must always publish author credit
cs: autor musí být vždy uveden

en: must always publish copyright
cs: copyright musí být vždy uvedeno

en: name
cs: název

en: next
cs: následující

en: no file selected
cs: žádný soubor nebyl vybrán

en: or drop your file here
cs: přetáhněte soubory sem

en: original filename
cs: původní název souboru

en: owner
cs: vlastník

en: previous
cs: předchozí

en: root
cs: kořenová složka

en: subject location
cs: poloha objektu

en: the clipboard is empty
cs: schránka je prázdná

en: this item and all children
cs: tato položka včetně všech potomků

en: this item only
cs: pouze tato položka

en: thumbnail option
cs: volby náhledu

en: thumbnail options
cs: volby náhledu

en: type
cs: typ

en: upload failed
cs: nahrávání selhalo

en: uploaded at
cs: nahráno

en: upscale
cs: zvětšit

en: user
cs: uživatel

en: width
cs: šířka

en: width in pixel.
cs: šířka v pixelech.
