django-cms - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: The default title
mn: Үндсэн гарчиг

en: Menu Title
mn: Цэсийн гарчиг

en: Page Title
mn: Хуудасны гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч
