django-cms - en to fa translation catalogue (442 entries)

en: 
                                                    Restore deleted %(name)s
fa: 
                                                    %(name)s حذف شده بازیابی شد

en: 
                                <em>There is no %(object)s around yet.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Add %(object)s</a> now.
fa: 
    <em>هیچ %(object)s یافت نشد</em>
    
    <a href="%(add_url)s" class="addlink">همین الان %(object)s اضافه کنید</a>.

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
fa: 
                            برای ادامه<a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">صفحه‌ی اول</a> را به سیستم اضافه کنید.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
fa: 
                            به نظر میرسد جاوا اسکریپت غیر فعال است پس لطفا
                            به صورت دستی <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">یک صفحه اضافه کنید</a> manually.

en: 
                        <p class="cms-welcome-notes">You're seeing this message because you have
                            <code>DEBUG = True</code> in your django settings file and
                            haven't added any pages yet.
                        </p>
fa: 
    <p class="cms-welcome-notes">شما این پیغام را می‌بینید چون <code>DEBUG = True</code> را در تنظیمات جنگو فعال کرده‌اید.</p>

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
fa: 
                        به سیستم مدیریت «محتوای جنگو» نسخه‌ی <strong>%(cms_version)s خوش آمدید</strong>.

en: 
                    <p class="cms-welcome-notes">If you don't see the django CMS logo at the top, make sure
                        you linked the <code>static/cms</code> folder to your
                        static files.</p>
fa: 
    <p class="cms-welcome-notes">اگر شما نماد «سیستم مدیریت محتوای جنگو» را در بالای صفحه نمی‌بینید، مطمئن شوید
    پوشه‌ی <code>static/cms</code> را به فایل‌های ایستای خود
    لینک کرده‌اید.</p>

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
fa: شی %(name)s با کلید اصلی %(key)r موجود نیست.

en: (current)
fa: )جاری(

en: (global)
fa: )سراسری(

en: <Empty>
fa: <خالی>

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
fa: <strongورود شما ناموفق بود.</strong> لطفاً ورودى هاى خود را دوباره بازبينى كنيد.

en: A description of the page used by search engines.
fa: توضیحاتی در مورد محتوای صفحه که مورد استفاده موتورهای جستجو می باشد.

en: A page with this reverse URL id exists already.
fa: صفحه-ای با شناسه-ی این آدرس معکوس وجود دارد.

en: A static placeholder with the same site and code already exists
fa: یک نگهدارنده ی ثابت با سایت و کد یکسان از قبل موجود است.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
fa: يك تگ قالب نميتواند صفحه را با استفاده از آرگومان هاى ارجاعى پيدا كند `%(page_lookup)s⏎ `. آدرس درخواست شده: http://%(host)s%(path)s

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
fa: یک شناسه ی منحصر به فرد که با تگ قالب  page_url  استفاده می شود برای لینک دادن به این

en: A wizard has already been registered for model: %s
fa: در حال حاظر یک ویزارد ثبت شده برای : %s

en: Action successful.
fa: اقدام موفقیت آمیز.

en: Add
fa: افزودن

en: Add Another
fa: اضافه کردن یکی دیگر

en: Add Category
fa: افزودن موضوع

en: Add Page Copy
fa: افزودن کپی از صفحه

en: Add Translation
fa: اضافه کردن ترجمه

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
fa:  اجازه دسترسی به اضافه کردن صفحه اجازه دسترسی به صفحات زیرین، و یا صفحات فرزند، را نیز نیاز دارد؛ در غیر اینصورت خود ایجادکننده صفحه قابلیت تغییر آن را نخواهد داشت.

en: Add plugin
fa: اضافه کردن پلاگین

en: Add plugin to
fa: اضافه کردن پلاگین به

en: Add plugin to %(plugin_name)s
fa: افزودن افزونه به %(plugin_name)s

en: Add plugin to placeholder "%(placeholder_label)s"
fa: افزودن افزونه به %(placeholder_label)s

en: Add your first page
fa: صفحه‌ی اول خود را اضافه کنید

en: Added Page Translation
fa: ترجمه صفحه افزوده شد

en: Added Plugin
fa: افزونه اضافه گردید

en: Added plugins to placeholder from clipboard
fa: افزونه‌ها از کلیپ‌بورد به جایگاه اضافه شدند.

en: Admin Sites
fa: سايت هاى مديريت

en: Administration
fa: مديريت

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced options
fa: گزینه های پیشرفته

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Alias
fa: نام مستعار

en: All
fa: همه

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
fa: تمامی اجداد در گردش نمایش داده نمی-شوند.

en: All permissions
fa: تمامی اختیارات

en: Allow
fa: پذیرفتن

en: An application instance using this configuration already exists.
fa: یک برنامه موردی با این تنظیمات از پیش وجود دارد.

en: An application instance with this name already exists.
fa: یک برنامه موردی با این نام از پیش وجود دارد.

en: Apphook
fa: قلاب نرم‌افزار (apphook)

en: Application
fa: برنامه کاربردی

en: Application configurations
fa: تنظیمات برنامه

en: Application: %(apphook)s
fa: ابزار: %(apphook)s

en: Are you sure you want to abandon these changes?
fa: آیا اطمینان دارید میخواهید این تغییرات را رها کنید؟

en: Are you sure you want to copy all plugins from %s?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید همه افزونه‌ها را از %s کپی کنید؟

en: Are you sure you want to delete this plugin?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید این افزونه را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to publish this page?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این صفحه را منتشر کنید؟

en: Are you sure you want to § this page?
fa: آیا اطمینان دارید که می‌خواهید این صفحه را § کنید؟

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Articles
fa: مقالات

en: Available plugins
fa: افزونه‌های موجود

en: Back
fa: قبلی

en: Bring up this help dialog
fa: این گفتگو کمک را بیابید

en: CMS - your user account was changed.
fa: CMS - حساب کاربری شما تغییر کرد.

en: CMS - your user account was created.
fa: CMS - کاربر شما ساخته‌شد.

en: Can add
fa: می‌تواند بیفزاید

en: Can change permissions
fa: می‌تواند اختیارات را تغییر‌دهد

en: Can delete
fa: می‌تواند پاک کند

en: Can edit
fa: می‌تواند ویرایش کند

en: Can move
fa: می‌تواند انتقال دهد

en: Can publish
fa: می‌تواند منتشر کند

en: Can view
fa: میتواند مشاهده کند

en: Cancel
fa: لغو

en: Cannot delete %(name)s
fa: نمى توان %(name)s را پاك كرد

en: Categories
fa: موضوعات

en: Category
fa: موضوع

en: Change
fa: تغییر

en: Change Category
fa: تغيير موضوع

en: Change a page
fa: تغییر یک صفحه

en: Changed
fa: تغییر کرده

en: Changed Page Translation
fa: ترجمه صفحه تغییر کرد

en: Changed Plugin
fa: افزونه تغییر کرد

en: Changes within the tree might require a refresh.
fa: برای اعمال تغییرات در درخت نیاز به بازخوانی مجدد می باشد.

en: Child app
fa: اَپ زیرمجموعه

en: Choose copy options
fa: تنظیمات کپی را انتخاب کنید

en: Clear clipboard
fa: پاک کردن فضای کپی

en: Cleared Placeholder
fa: جایگاه زدوده شد

en: Click to go back
fa: برای بازگشت کلیک کنید

en: Click to go forward
fa: برای جلو رفتن کلیک کنید

en: Clipboard
fa: فضای کپی

en: Clipboard is empty.
fa: فضای کپی خالی است.

en: Clipboard...
fa: فضای کپی

en: Close
fa: بستن

en: Close/cancel
fa: بستن

en: Collapse all
fa: جمع کردن همه

en: Content
fa: محتوا

en: Copy
fa: کپی

en: Copy all
fa: كپى بردارى از همه

en: Copy all plugins
fa: همه‌ی پلاگینها را کپی کن

en: Copy from
fa: کپی کردن از

en: Copy options
fa: تنظیمات کپی

en: Copy permissions
fa: اختیارات کپی

en: Create
fa: بساز

en: Create Alias
fa: ایجاد نام مستعار

en: Create Page
fa: ساخت صفحه

en: Create a new %s instance.
fa: ساخت یک مثال %s جدید .

en: Create a new page next to the current page.
fa: صفحه‌ی جدیدی در کنار صفحه‌ی فعلی بساز.

en: Create a page below the current page.
fa: صفحه‌ی جدیدی در زیر صفحه‌ی فعلی بساز.

en: Current page
fa: صحفه فعلی

en: Cut
fa: برداشت

en: Database error
fa: خطای پایگاه داده

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Translation
fa: حذف ترجمه

en: Delete page
fa: صفحه را پاک‌کن

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Deleted Page Translation
fa: ترجمه صفحه پاک شد

en: Deleted Plugin
fa: افزونه حذف شد

en: Deny
fa: رد کردن

en: Description meta tag
fa: متا تگ توضیحات

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
fa: نامی توصیف کننده برای شناخت  این نگهدارنده ی ثابت است و به کاربرها نمایش داده نمی شود.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
fa: معین می‌کند که آیا کاربر می‌تواند به این سایت مدیریت وارد شود.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
fa: مشخص می‌سازد که آیا با این کاربر باید به عنوان فعال رفتار شود. حذف گزینش این آیتم به جای حذف حساب‌ها

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
fa: ورژن تحت توسعه، از نسخه‌ی %(cms_version)s «سیستم مدیریت محتوای جنگو» و نسخه‌ی %(django_version)s «جنگو» و نسخه‌ی %(python_version)s «پایتون» استفاده میکند.

en: Disable toolbar
fa: از کار انداختن نوار ابزار

en: Display in navigation
fa: نشان دادن در ناوبرى

en: Documentation
fa: مستندات

en: Double-click to edit
fa: برای ویرایش دو بار کلیک کنید

en: Drop a plugin here
fa: افزونه را در اين مكان قرار دهيد

en: Duplicate this Page
fa: مضاعف سازی صفحه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit model
fa: حالت ویرایش

en: Edit plugin
fa: ویرایش افزونه

en: Edit this Page
fa: ویرایش این صفحه

en: Empty
fa: خالی

en: Empty all
fa: خالى كردن همه

en: Enter a valid username.
fa: نام کاربری معتبر وارد کنید.

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
fa: خطا! صفحه ای که شما در حال چسباندن آن هستید به هیچ کدام از زبان هایی که سایت هدف پیکربندی کرده ترجمه نشده است.

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
fa: خطا! شما اختیارات کپی این صفحه را ندارید.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
fa: خطا! شما دسترسى لازم را براى انتقال اين صفحه نداريد.

en: Error:
fa: خطا:

en: Example1
fa: مثال۱

en: Example1 App
fa: اپلیکیشن مثال۱

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Expand all
fa: گسترش همه

en: Expand/collapse
fa: بازکردن/جمع کردن

en: Extra Context
fa: مفهوم اصلى

en: Field %s not found
fa: فیلد %s پیدا نشد.

en: Filter plugins...
fa: فیلتر پلاگینها...

en: Focus on Toolbar
fa: زوم بر روی نوار ابزار

en: Focus on placeholders
fa: زوم بر روی نگهدارنده ها

en: Focus on plugins of placeholder
fa: زوم بر روی پلاگین نگهدارنده ها

en: Generic
fa: عمومی

en: Grant on
fa: دسترسی به

en: Group
fa: گروه

en: Hide in navigation
fa: مخفى كردن در ناوبرى

en: Highlight
fa: هایلایت

en: Home
fa: خانه

en: Hook application to this page.
fa: اتصال برنامه کاربردی به این صفحه

en: ID
fa: آی دی

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
fa: اگر انتخابی صورت نگیرد، کاربر در تمام وبگاه-ها، اختیارات داده-شده را خواهد داشت.

en: In menu
fa: داخل منو

en: Inherit from parent page
fa: از صفحه منبع ارث ببر.

en: Inherit the template of the nearest ancestor
fa: الگوی نزدیک-ترین منبع را داشته باش.

en: Installation Notes
fa: یادداشت های نصب

en: Installation successful!
fa: نصب موفق بود!

en: Invalid application config value
fa: مقدار تنظیمات برنامه نامعتبر است.

en: Invalid plugin type '%s'
fa: نوع پلاگین «%s» نامعتبر است

en: It is being redirected to:
fa: تغییر مسیر می دهد به :

en: Keep this field empty if standard path should be used.
fa: اگر از آدرس استاندارد استفاده می-شود، این فیلد خالی گذارده شود.

en: Language
fa: زبان

en: Language must be set to a supported language!
fa: یکی از زبانهای پشتیبانی شده را انتخاب کنید.

en: Leave empty for automatic slug, or override as required.
fa: برای تنظیم نشانک به صورت اتوماتیک، خالی بگذارید.

en: Legend
fa: شرح

en: List of pages
fa: فهرست صفحات

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
fa: در <a href="%(login_url)s">اینجا</a> به مدیریت وارد شوید.

en: Login
fa: ورود

en: Login url: %(login_url)s
fa: آدرس ورود: %(login_url)s

en: Logout
fa: خروج

en: Logout %s
fa: خروج %s

en: Main Navigation
fa: جهت‌یابی اصلی

en: Maximize
fa: بزرگ کردن

en: Menu
fa: منو

en: Menu Title
fa: عنوان منو

en: Menu options
fa: گزینه‌های منو

en: Minimize
fa: کوچک کردن

en: More
fa: بیشتر

en: Most used
fa: بیشترین استفاده شده

en: Move to next/previous element
fa: انتقال به المان بعدی/قبلی

en: Moved
fa: منتقل شد

en: Moved Plugin
fa: افزونه منتقل شد

en: MultilingualExample1 App
fa: اپلیکیشن چند زبانه‌ی مثال۱

en: Namespaced App
fa: اپلیکیشن دارای فضای نام

en: New Page
fa: صفحه جدید

en: New Sub Page
fa: صفحه زیرین جدید

en: New node
fa: گره جدید

en: New page
fa: صفحه‌ی جدید

en: New sub page
fa: زیر‌صفحه‌ی جدید

en: Next
fa: بعدی

en: No
fa: نه

en: No registered apphook "%r" found
fa: قلاب نرم افزار (apphook) «%r» ثبت نشده یا پیدا نشد

en: Not in menu
fa: در منو نباشد

en: Only this website
fa: فقط این وب سایت

en: Open "Create" dialog
fa: گفتگوی "ساختن" را باز کنید.

en: Open actions menu
fa: باز کردن منوی عملیات

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
fa: غیر ضروری، اگر پر شود، به صورت اتوماتیک در داخل پلاگین جدید اضافه میشود.

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Overwrite URL
fa: جاینوشت آدرس اینترنتی

en: Overwrite what is displayed in the menu
fa: بازنویسی در منوی نمایش داده شده

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
fa:  عنوان مرورگر یا بوک مارک ها بازنویسی می شوند.

en: Page
fa: صفحه

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
fa: آدرس صفحه %(conflict_page)s با آدرس صفحه فعلی %(url)s یکسان است "%(instance)s".

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page.
fa: آدرس صفحه %(conflict_page)s با آدرس صفحه فعلی %(url)s یکسان است.

en: Page Extension
fa: ‌گسترش صفحه

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Page Tree
fa: لیست درختی صفحه

en: Page Types
fa: انواع صفحه

en: Page and children (immediate)
fa: صفحه و فرزندان (بلافاصله)

en: Page and descendants
fa: صفحه و نوادگان

en: Page children (immediate)
fa: صحفهات فرزند (بلافاصله)

en: Page descendants
fa: نوادگان صفحه

en: Page doesn't inherit any permissions.
fa: صفحه اختیاراتی به ارث نمی‌برد.

en: Page global permission
fa: اختیار سراسری صفحه

en: Page not found on %(domain)s
fa: صغحه پیدا نشد روی %(domain)s

en: Page permission
fa: اختیار صفحه

en: Page permissions
fa: اختیارات صفحه

en: Page permissions management
fa: مدیریت اختیارات صفحه

en: Page settings
fa: تنظيمات صفحه

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
fa: تنظیمات صفحه (دکمه‌ی shift را نگه‌دارید برای تنظیمات پیشرفته)

en: Page type
fa: نوع صفحه

en: Pages
fa: صفحات

en: Pages global permissions
fa: اختیارات سراسری صفحه

en: Parent app
fa: اَپ منبع

en: Parent plugin language must be same as language!
fa: زبان افزونه ی پدر باید یکسان باشد!

en: Parent plugin placeholder must be same as placeholder!
fa: جایگاه پلاگین منبع باید مانند جایگاه باشد!

en: Password:
fa: رمز عبور:

en: Paste
fa: جایگذاری

en: Paste Plugin
fa: الصاق افزونه<br>

en: Paste to Placeholder
fa: الصاق به جایگاه

en: Path
fa: آدرس

en: Permissions
fa: دسترسى ها

en: Placeholder
fa: نگهدارنده

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
fa: برای رفتن به مرحله‌ی بعد، لطفا یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب کنید.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
fa[0]: لطفا خطاهای زیر را تصحیح کنید.
fa[1]: لطفا خطاهای زیر را تصحیح کنید.

en: Please log in
fa: لطفا لاگین کنید (وارد شوید)

en: Please select user or group.
fa: لطفا کاربر یا گروه را انتخاب کنید.

en: Plugin not found
fa: پلاگین یافت نشد

en: Plugin position must be greater than %(position)d
fa: موقعیت افزونه باید بزرگ‌تر از %(position)d باشد

en: Plugin will be added here
fa: پلاگین اینجا اضافه میشود

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Provide a title for the new page.
fa: برای صفحه، یک عنوان ارائه دهید.

en: Redirect
fa: تغییر مسیر

en: Redirects to this URL.
fa: تغییرمسیر به این آدرس.

en: Reload
fa: بارگزاری مجدد

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
fa: واجب. 300 کاراکتر یا کمتر. حروف، اعداد و کاراکترهای @/./+/-/_

en: Reset filter
fa: ریست فیلتر

en: Sample App
fa: ابزار نمونه

en: Sample App 2
fa: ابزار نمونه ۲

en: Sample App 3
fa: ابزار نمونه ۲

en: Sample App with config
fa: اپلیکیشن نمونه همراه با پیکربندی

en: Sample App with excluded permissions
fa: اَپ نمونه با سطح دسترسی‌های محدود

en: Save
fa: ذخیره

en: Save and add another
fa: ذخیره و اضافه‌کردن دیگری

en: Save and continue editing
fa: ذخیره و ادامه ویرایش

en: Save as new
fa: ذخیره به عنوان جدید

en: Search
fa: جستجو

en: Select a valid page
fa: یک صفحه معتبر انتخاب کنید

en: Select a valid site
fa: یک سایت معتبر انتخاب کنید.

en: Set as home
fa: تنظیم به عنوان خانه

en: Shortcuts
fa: میانبرها

en: Shortcuts...
fa: میانبرها...

en: Sites
fa: وبگاه‌ها

en: Slug
fa: نشانک (آدرس کوتاه صفحه)

en: Soft root
fa: ریشه ی نرم

en: Softroot
fa: ریشه‌ی نرم

en: Start typing...
fa: شروع به نوشتن ...

en: Static Menu
fa: منوی ایستا

en: Static Menu2
fa: منوی ایستا ۲

en: Static Menu3
fa: منوی ایستا ۳

en: Static Menu4
fa: منوی ایستا

en: Structure
fa: ساختار

en: Successfully moved
fa: با موفقیت جابجا شد

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Tap to edit
fa: برای ویرایش کلیک کنید

en: Template not valid
fa: قالب معتبر نمی باشد.

en: Templates
fa: قالب ها

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
fa: از اینکه امروز زمان ارزشمندتان را در این وب سایت صرف کردید ممنونیم.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
fa: %(name)s "%(obj)s" با موفقیت تغییر کرد.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
fa: %(name)s افزونه "%(obj)s" با موفقيت حذف شد.

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
fa: %(name)s افزونه "%(obj)s" با موفقيت حذف شد.

en: The default title
fa: عنوان پیش فرض

en: The following error occured:
fa: خطای مقابل رخ داده است:

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
fa: فورم نمیتواند بارگزاری شود. لطفا اطمینان حاصل کنید که سرور به خوبی کار میکند.

en: The language for the admin interface and toolbar
fa: زبان محيط مديريت و نوارابزار

en: The page is not eligible to be home.
fa: این صفحه واجد شرایط برای اینکه صفحه خانه باشد نیست.

en: The page was changed in the meantime, reloading...
fa: صفحه در این اثناء تغییر کرد،
    در حال بارگذاری مجدد ...

en: The part of the title that is used in the URL
fa: قسمتی از عنوان که در آدرس اینترنتی استفاده می شود

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
fa: منفذ "%(obj)s" با موفقيت حذف شد.

en: The template used to render the content.
fa: قالبی که برای پویش محتوا استفاده می‌شود

en: The template was successfully changed
fa: قالب با موفقیت تغییر یافت

en: The text displayed in search engines.
fa: متن در موتور هاى جست و جو نمايش داده شده است .

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
fa: تنظیمات بیشتری برای این پلاگین وجود ندارد . لطفا ذخیره کنید.

en: This is a static placeholder
fa: این یک جایگاه استاتیک است

en: This is an alias reference, you can edit the content only on the <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> page.
fa: این یک مرجع مستعار است،شما فقط میتوانید محتوا را در صفحه <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> تغییر دهید.

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
fa: نمیتوان این صفحه را کپی کرد چون یک نرم‌افزار به آن پیوست شده است. تنظیمات پیشرفته‌ی صفحه را ببینید تا قلاب‌های نرم‌افزاری (apphook) را مدیریت کنید.

en: This page has no preview!
fa: این صفحه هیچ پیش نمایشی ندارد!

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
fa: اين منفذ در حال حاضر داراى حداكثر تعداد(%(limit)s) پذيرفته شده ى %(plugin_name)s افزونه ها مى باشد.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
fa: اين منفذ در حال حاضر داراى حداكثر تعداد افزونه ها مى باشد (%s).

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
fa: این پلاگین نمیتواند به خارج از منبع منتقل یا ویرایش شود.

en: This plugin cannot have nested plugins.
fa: این پلاگین نمیتواند پلاگینهای تو‌در‌تو داشته باشد.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
fa: این پلاگین، به پلاگینهایی از این نوع اجازه‌ی قرار گرفتن به صورت تو‌در‌تو نمیدهد.

en: Three columns
fa: سه ستون

en: Title
fa: عنوان

en: Title Extension
fa: ‌گسترش عنوان

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
fa: عنوان و افزونه-ها به زبان %(language)s حذف شدند.

en: To render the static placeholder in templates.
fa: برای ارائه نگهدارنده ی ثابت در قالب ها.

en: Toggle structure
fa: تغییر ساختار

en: Toggle structure mode
fa: حالت ساختار را تغییر دهید

en: Toggle structure mode and highlight hovered-over plugin
fa: حالت ساختار را تغییر دهید و پلاگین شناور شده را برجسته کنید

en: Two columns
fa: دو ستون

en: URL options
fa: گزینه‌های نامک

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
fa: مشکل در یافتن تابع  CMS_REQUEST_IP_RESOLVER تعیین شده: "{0}" در ماژول "{1}".

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
fa: مشکل در یافتن ماژول CMS_REQUEST_IP_RESOLVER تعیین شده: "{0}".

en: User
fa: کاربر

en: User & Group permissions
fa: اختیارات کاربر و گروه

en: User (page)
fa: کاربر (صفحه)

en: User group (page)
fa: گروه کاربری (صفحه)

en: User groups (page)
fa: گروه‌های کاربری (صفحه)

en: User settings
fa: تنظيمات كاربر

en: UserSettings
fa: تنظیمات کاربر

en: Username:
fa: کاربر:

en: Users
fa: كاربر ها

en: Users (page)
fa: کاربران (صفحه)

en: Users can't change page advanced settings without permissions to change the page. Edit permissions required.
fa: کاربران نمیتوانند تنظیمات پیشرفته را بدون اجازه ی تغییر در صفحات  تغییر دهند . اجازه ی اصلاح ضروری است.

en: Users can't change page permissions without permissions to change the page. Edit permissions required.
fa: کاربران نمیتوانند اجازه های صفحه را بدون اجازه ی تغییر در صفحات تغییر دهند . اجازه ی اصلاح ضروری است.

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
fa: کاربران بدون دسترسی تغییر صفحه ساخته شده نمی‌توانند صفحه جدید ایجاد کنند. دسترسی ویرایش لازم است.

en: Users can't create page permissions without permissions to change the created permission. Edit permissions required.
fa: کاربران بدون دسترسی تغییر دسترسی ایجاد شده  نمی‌توانند دسترسی‌های صفحه ایجاد کنند. دسترسی ویرایش لازم است.

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
fa: کاربران بدون دسترسی تغییر صفحه  نمی‌توانند صفحه‌ای را حذف کنند. دسترسی ویرایش لازم است.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
fa: کاربران بدون دسترسی تغییر صفحه  نمی‌توانند دسترسی‌های صفحه را حذف کنند. دسترسی ویرایش لازم است.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change permissions. Edit permissions required.
fa: کاربران بدون دسترسی تغییر دسترسی‌ها نمی توانند دسترسی‌های صفحه را حذف کنند. دسترسی ویرایش لازم است

en: Users can't move a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
fa: کاربران نمیتوانند صفحه ای را  بدون اجازه ی تغییر در صفحات جا به جا کنند . اجازه ی اصلاح ضروری است.

en: Users can't publish a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
fa: کاربران نمیتوانند صفحه ای را ، بدون اجازه ی تغییر صفحات ، تغییر دهند.اجازه ی اصلاح ضروری است.

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
fa: کاربران بدون دسترسی تغییر صفحه  نمی‌توانند دسترسی‌های صفحه را تنظیم کنند. دسترسی ویرایش لازم است.

en: Variable urls-menus App
fa: متغیر اپلیکیشن لینکها-منوها

en: View
fa: نمایش

en: View on site
fa: مشاهده روی وب‌گاه

en: View page
fa: نمایش صفحه

en: View restriction
fa: مشاهد محدوديت

en: View restrictions
fa: نمايش محدوديت ها

en: Welcome to django CMS
fa: به سیستم مدیریت محتوای جنگو خوش آمدید

en: Yes
fa: بله

en: You can't move the home page inside another page
fa: شما نمی توانید صفحه خانه را به درون صفحه دیگری منتقل کنید

en: You cannot add plugins to this plugin.
fa: شما نمیتوانید به این پلاگین، پلاگین دیگری اضافه کنید.

en: You do not have permission to add a plugin
fa: شما فاقد دسترسى لازم براى اضافه كردن افزونه مى باشيد .

en: You do not have permission to clear this placeholder
fa: شما دسترسى حذف اين نگهدارنده را نداريد

en: You do not have permission to copy these plugins.
fa: شما دسترسى لازم را براى كپى بردارى اين افزونه ها نداريد.

en: You do not have permission to copy this placeholder.
fa: شما دسترسی لازم برای کپی کردن این نگهدارنه را ندارید.

en: You do not have permission to delete this plugin
fa: شما فاقد مجوز لازم برای حذف پلاگین می باشید.

en: You do not have permission to edit this item
fa: شما اجازه ویرایش این صفحه را ندارید.

en: You do not have permission to edit this page
fa: شما اجازه ویرایش این صفحه را ندارید.

en: You do not have permission to edit this plugin
fa: شما فاقد مجوز لازم برای ویرایش پلاگین می باشید

en: You don't have the permissions required to add a page.
fa: شما دسترسی لازم برای اضافه کردن صفحه را ندارید.

en: You have no permission to cut this plugin
fa: شما دسترسی لازم برای برداشت این افزونه را ندارید.

en: You have no permission to move this plugin
fa: شما فاقد دسترسى لازم براى منتقل كردن اين افزونه مى باشيد .

en: You have no permission to paste this placeholder
fa: شما دسترسی لازم برای جایگذاری این نگهدارنده را ندارید.

en: You have no permission to paste this plugin
fa: شما دسترسی لازم برای جایگذاری این افزونه را ندارید.

en: You have unsaved changes.
fa: شما تغییراتی ذخیره نشده دارید.

en: ^account/$
fa: ^حساب كاربرى/$

en: active
fa: فعال

en: application
fa: نرم افزار

en: application instance name
fa: نام نمونه برنامه

en: attached menu
fa: منوی ضمیمه شده

en: by code
fa: بر اساس كد

en: by template
fa: بر اساس قالب

en: can add
fa: می-تواند اضافه کند

en: can change advanced settings
fa: می-تواند تنظیمات پیشرفته را تغییر دهد

en: can change permissions
fa: می-تواند اختیارات را تغییر دهد

en: can delete
fa: می-تواند حذف کند

en: can edit
fa: می-تواند ویرایش کند

en: can move
fa: می-تواند جابجا کند

en: can publish
fa: می-تواند منتشر کند

en: can recover any deleted page
fa: می-تواند هر صفحه پاک-شده را بازیابی کند

en: can recover pages
fa: می-تواند صفحات را بازیابی کند

en: can_view
fa: امکان مشاهده

en: changed by
fa: تغییریافته به وسیله

en: created by
fa: ایجادشده به وسیله

en: creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: creation_method
fa: روش-خلق

en: default
fa: پیشفرض

en: description
fa: توصیفات

en: django CMS
fa: مدیریت محتوای جنگو

en: email address
fa: ایمیل به

en: for anonymous users only
fa: فقط برای کاربران ناشناس

en: for logged in users only
fa: فقط برای کاریران وارد شده به سیستم

en: from %s
fa: از %s

en: frontend view restriction
fa: نمايش ابتدايى محدوديت

en: group
fa: گروه

en: id
fa: شناسه

en: in menu
fa: داخل منو

en: in navigation
fa: در گردش

en: is restricted
fa: محدود شده

en: language
fa: زبان

en: last change by
fa: آخرین تغییر توسط

en: limit when this page is visible in the menu
fa: محدودیت زمانی که این صفحه در منو ظاهر میشود

en: login required
fa: نیاز به ورود دارد

en: menu visibility
fa: روئیت پذیری منو

en: meta
fa: متا

en: nodes
fa: گره‌ها

en: not in menu
fa: در منو نباشد

en: object ID
fa: شناسه شی

en: on page level
fa: در سطح صفحه

en: overwrite the title (html title tag)
fa: عنوان بازنویسی شود (تگ عنوان در html)

en: overwrite the title in the menu
fa: عنوان در منو بازنویسی شود

en: page
fa: صفحه

en: pages
fa: صفحات

en: placeholder
fa: نگهدارنده

en: placeholder code
fa: کد نگهدارنده

en: placeholder content
fa: محتوای نگهدارنده

en: plugin_name
fa: نام-پلاگین

en: position
fa: موقعیت

en: publication date
fa: تاریخ انتشار

en: publication end date
fa: تاریخ اتمام انتشار

en: redirect
fa: تغییر مسیر

en: sample account page
fa: صفحه حساب كاربرى نمونه

en: sample my profile page
fa: صفحه نمونه مشخصات من

en: sample root page
fa: صفحه اصلى نمونه

en: sample settings page
fa: صفحه تنظيمات نمونه

en: site
fa: وبگاه

en: sites
fa: وبگاه‌ها

en: slot
fa: شیار

en: slug
fa: نشانک ،آدرس کوتاه صفحه،

en: soft root
fa: ریشه نرم

en: staff status
fa: وضعیت کارکنان

en: static placeholder
fa: نگهدارنده ی ثابت

en: static placeholder name
fa: نام نگهدارنده ی ثابت

en: static placeholders
fa: نگهدارنده های ثابت

en: template
fa: قالب

en: title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: user setting
fa: تنظيم كاربر

en: user settings
fa: تنظيمات كاربر

en: username
fa: نام کاربری

en: users
fa: کاربران

en: view restricted
fa: مشاهده محدود شده

en: width
fa: عرض
