django-cms - en to et translation catalogue (256 entries)

en: All
et: Kõik

en: Copy permissions
et: Kopeeri õigused

en: Title
et: Pealkiri

en: The default title
et: Vaikimisi pealkiri

en: Slug
et: Aadressi komponent

en: The part of the title that is used in the URL
et: Osa pealkirjast, mida kasutatakse internetiaadressi koostamiseks

en: Menu Title
et: Pealkiri menüüs

en: Overwrite what is displayed in the menu
et: Kirjuta üle menüüs kuvatav

en: Page Title
et: Lehekülje pealkiri

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
et: Kirjuta üle veebilehitseja ülaosas või järjehoidjas kuvatav

en: A description of the page used by search engines.
et: Komade eraldatud nimekiri märksõnadest mida mõnikord kasutavad otsingumootorid.

en: Page type
et: Lehekülje tüüp

en: Page Types
et: Lehekülje tüübid

en: Overwrite URL
et: Kirjuta üle internetiaadress

en: Keep this field empty if standard path should be used.
et: Hoia see väli tühjana, et kasutada standardset rada.

en: Redirect
et: Ümbersuunamine

en: Redirects to this URL.
et: Suuna ümber sellele internetiaadressile.

en: Start typing...
et: Alusta kirjutamist...

en: menu visibility
et: menüü nähtavus

en: Application
et: Rakendus

en: Hook application to this page.
et: Haagi rakendus selle lehekülje külge.

en: Application configurations
et: Rakenduse seaded

en: A page with this reverse URL id exists already.
et: Sellise pööratud identifikaatoriga lehekülg on juba olemas.

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: user
et: kasutaja

en: Add
et: Lisa

en: Change
et: Muuda

en: Delete
et: Kustuta

en: Advanced Settings
et: Muud seadistused

en: Are you sure?
et: Kas oled kindel?

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
et: Objekti %(name)s primaarvõtmega %(key)r ei ole olemas.

en: Add Page Copy
et: Lisa lehe koopia

en: New sub page
et: Uus alamlehekülg

en: New page
et: Uus lehekülg

en: Database error
et: Andmebaasi viga

en: Template not valid
et: Mall ei ole korrektne

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
et: Pealkiri ja pluginad %(language)s keeles kustutatud

en: Empty
et: Tühi

en: View restriction
et: Vaata piirangut

en: View restrictions
et: Vaata piiranguid

en: Field %s not found
et: Välja %s ei leitud

en: Plugin not found
et: Pluginat ei leitud

en: placeholder
et: kohahoidja

en: Page permissions
et: Lehekülje õigused

en: Page permissions management
et: Lehekülje õiguste haldamine

en: Preview
et: Eelvaade

en: Placeholder
et: Kohahoidja

en: Create Alias
et: Loo alias

en: Create
et: Loo

en: Edit
et: Muuda

en: Structure
et: Struktuur

en: Content
et: Sisu

en: Sites
et: Saidid

en: Admin Sites
et: Admini saidid

en: Administration
et: Administreerimine

en: User settings
et: asutaja seaded

en: Clipboard...
et: Lõikelaud...

en: Clear clipboard
et: Tühjenda lõikelaud

en: Shortcuts...
et: Otseteed...

en: Users
et: Kasutajad

en: Logout %s
et: Logi välja %s

en: Logout
et: Logi välja

en: Language
et: Keel

en: Add Translation
et: Lisa tõlge

en: Delete Translation
et: Kustuta tõlge

en: Copy all plugins
et: Kopeeri kõik pluginad

en: Pages
et: Leheküljed

en: Page
et: Lehekülg

en: Create Page
et: Loo leht

en: New Page
et: Uus lehekülg

en: New Sub Page
et: Uus alamlehekülg

en: Duplicate this Page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Edit this Page
et: Muuda seda lehte

en: Page settings
et: Lehekülje seadistused

en: Advanced settings
et: Lisaseaded

en: Templates
et: Mallid

en: Hide in navigation
et: Peida menüüs

en: Display in navigation
et: Näita menüüs

en: Delete page
et: Kustuta lehekülg

en: Select a valid site
et: Vali korrektne sait

en: Select a valid page
et: Vali korrektne lehekülg

en: position
et: asukoht

en: language
et: keel

en: creation date
et: loomise aeg

en: can edit
et: võib muuta

en: can add
et: võib lisada

en: can delete
et: võib kustutada

en: can change advanced settings
et: saab muuta lisaseadeid

en: can publish
et: saab avaldada

en: can change permissions
et: saab muuta õiguseid

en: can move
et: saab liigutada

en: can recover pages
et: saab lehekülgi taastada

en: group
et: grupp

en: sites
et: saiti

en: created by
et: lisas

en: changed by
et: muutis

en: publication date
et: avaldamise aeg

en: publication end date
et: avaldamise lõpetamise aeg

en: in navigation
et: menüüs

en: template
et: mall

en: login required
et: sisselogimine on nõutud

en: application
et: rakendus

en: site
et: ait

en: page
et: lehekülg

en: for logged in users only
et: ainult sisselogitud kasutajatele

en: for anonymous users only
et: ainult anonüümsetele kasutajatele

en: Deny
et: Keela

en: Only this website
et: Ainult see veebisait

en: Allow
et: Luba

en: title
et: pealkiri

en: overwrite the title in the menu
et: kirjuta pealkiri menüüs üle

en: description
et: kirjeldus

en: redirect
et: ümbersuunamine

en: default
et: vaikeväärtus

en: pages
et: leheküge

en: Path
et: Asukoht

en: Current page
et: Praegune lehekülg

en: on page level
et: lehekülje tasemel

en: can recover any deleted page
et: saab taastada iga kustutatud lehekülje

en: Page global permission
et: Lehekülje üldised õigused

en: Pages global permissions
et: Lehekülgede üldised õigused

en: Page permission
et: Lehekülje õigused

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
et: Õigus lehekülge lisada nõuab ka ligipääsu alamlehekülgede, vastasel juhul ei saa lehekülje looja lisatud lehekülge muuta.

en: User (page)
et: Kasutaja (lehekülg)

en: Users (page)
et: Kasutajad (lehekülg)

en: User group (page)
et: Kasutajate grupp (lehekülg)

en: User groups (page)
et: Kasutajate grupid (lehekülg)

en: width
et: laius

en: user setting
et: kasutaja seaded

en: user settings
et: kasutaja seaded

en: by template
et: malli järgi

en: by code
et: koodi järgi

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Generic
et: Üldine

en: Changed
et: Muudetud

en: Save
et: Salvesta

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: Change a page
et: Muuda lehte

en: Home
et: Avahelt

en: View on site
et: Vaata saidil

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
et[0]: Palun paranda allolev viga.
et[1]: Palun paranda allolevad vead.

en: All permissions
et: Kõik õigused

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Save and continue editing
et: Salvesta ja jätka muutmist

en: User
et: Kasutaja

en: Group
et: Grupp

en: Can edit
et: Võib muuta

en: Can add
et: Võib lisada

en: Can delete
et: Võib kustutada

en: Can publish
et: Saab avaldada

en: Can change permissions
et: Saab muuta õiguseid

en: Can move
et: Saab liigutada

en: Can view
et: Võib vaadata

en: (global)
et: (üldine)

en: (current)
et: (praegune)

en: Page doesn't inherit any permissions.
et: Lehekülg ei päri ühtki õigust.

en: Edit model
et: Muuda mudelit

en: Save as new
et: Salvesta uuena

en: Save and add another
et: Salvesta ja lisa uus

en: Copy
et: Kopeeri

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Permissions
et: Õigused

en: is restricted
et: on piiratud

en: last change by
et: viimati muutis

en: List of pages
et: Lehekülgede loend

en: Search
et: Otsi

en: Page Tree
et: Lehekülgede puu

en: Reset filter
et: Nulli filter

en: Main Navigation
et: Peamenüü

en: Options
et: Valikud

en: Successfully moved
et: Edukalt liigutatud

en: Error:
et: Viga:

en: Are you sure you want to § this page?
et: Kas oled kindel, et soovid § selle lehekülje?

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: View
et: Vaata

en: Menu
et: Menüü

en: Copy options
et: Kopeeri valikud

en: Choose copy options
et: Tee kopeerimise valikud

en: Close
et: Sulge

en: In menu
et: Menüüs

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: View page
et: Vaata lehte

en: in menu
et: menüüs

en: not in menu
et: pole menüüs

en: This page has no preview!
et: Sellel leheküljel pole eelvaadet!

en: Clipboard
et: Lõikelaud

en: Add plugin
et: Lisa plugin

en: Copy all
et: Kopeeri kõik

en: Empty all
et: Tühjenda kõik

en: Filter plugins...
et: Filtreeri pluginaid

en: Expand all
et: Laienda kõiki

en: Collapse all
et: Sulge kõik

en: Clipboard is empty.
et: Lõikelaud on tühi.

en: Highlight
et: Tõsta esile

en: Available plugins
et: aadaolevad pluginad

en: Login
et: Logi sisse

en: Add plugin to
et: Lisa plugin

en: More
et: Veel

en: Cancel
et: Loobu

en: Are you sure you want to delete this plugin?
et: Kas oled kindel, et soovid selle plugina kustutada?

en: Plugin will be added here
et: Plugin lisatakse siia

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Loading
et: Laadimine

en: Most used
et: Enim kasutatud

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Close/cancel
et: Sulge/Loobu

en: Focus on Toolbar
et: Fookus tööriistaribal

en: Edit plugin
et: Muuda pluginat

en: Expand/collapse
et: Ava/Sulge

en: Tap to edit
et: Muumiseks vajuta

en: Click to go back
et: Tagasi minemiseks kliki

en: Click to go forward
et: Edasi minemiseks kliki

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Maximize
et: Makimeeri

en: Drop a plugin here
et: Lohista plugin siia

en: Installation successful!
et: Paigaldatud!

en: Add your first page
et: Lisa oma esimene lehekülg

en: Please log in
et: Palun logi sisse

en: Installation Notes
et: Paigaldamise märkmed

en: Support
et: Kasutajatugi

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Welcome to django CMS
et: Teretulemast django CMS-i

en: Add Another
et: Lisa veel üks

en: Back
et: Tagasi

en: Next
et: Edasi

en: Two columns
et: Kaks veergu

en: Three columns
et: Kolm veergu

en: username
et: kasutajanimi

en: Enter a valid username.
et: Sisesta korrektne kasutajanimi.

en: email address
et: e-posti aadress

en: staff status
et: personali staatus

en: active
et: aktiivne

en: users
et: kasutajad

en: object ID
et: objekti ID

en: Example1
et: Näidis1

en: Examples
et: Näidised

en: Articles
et: Artiklid

en: Sample App
et: Näidis rakendus

en: Sample App 2
et: Näidis rakendus 2

en: Sample App 3
et: Näidis rakendus 2

en: Parent app
et: Peamine rakendus

en: Child app
et: Alamrakendus

en: Static Menu
et: Staatiline menüü

en: Static Menu2
et: Staatiline menüü 2

en: Static Menu3
et: Staatiline menüü 3

en: Static Menu4
et: Staatiline menüü

en: Category
et: Kategooria

en: Categories
et: Kategooriad

en: Add Category
et: Lisa kategooria

en: Change Category
et: Muuda kategooria

en: UserSettings
et: Kasutaja seaded

en: CMS - your user account was created.
et: CMS - sinu kasutajakonto on loodud.

en: CMS - your user account was changed.
et: CMS - sinu kasutajakontot on muudetud.
