django-cms - en to bg translation catalogue (394 entries)

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
bg: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Добавете първата страница</a> към системата, за да продължите.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
bg: 
                            Изглежда JavaScript е деактивиран, затова 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">добавете страница</a> ръчно.

en: 
                        <p class="cms-welcome-notes">You're seeing this message because you have
                            <code>DEBUG = True</code> in your django settings file and
                            haven't added any pages yet.
                        </p>
bg: 
                        <p class="cms-welcome-notes">Виждате това съобщение, защото
                            <code>DEBUG = True</code> във файлът с конфигурации на django и
                            все още не сте добавили страници.
                        </p>

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
bg: 
                        Добре дошли в django CMS версия<strong>%(cms_version)s</strong>.

en: 
                    <p class="cms-welcome-notes">If you don't see the django CMS logo at the top, make sure
                        you linked the <code>static/cms</code> folder to your
                        static files.</p>
bg: 
                    <p class="cms-welcome-notes">Ако не виждате django CMS логото отгоре, уверете се, че
                        сте свързали <code>static/cms</code> папката към вашите
                        статични файлове.</p>

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
bg: %(name)s обект с основен ключ %(key)r не съществува.

en: %(object_name)s Properties
bg: %(object_name)sСвойства

en: (current)
bg: (текущо)

en: (global)
bg: (глобално)

en: <Empty>
bg: <Празно>

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
bg: <strong>Неуспешен опит за влизане в системата.</strong> Моля, проверете вашите имейл и парола и опитайте отново.

en: A description of the page used by search engines.
bg: Списък с думи, разделени със запетая, който понякога използват търсачките.

en: A page with this reverse URL id exists already.
bg: Страница с този обратен URL адрес вече съществува.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
bg: Не може да бъде намерена страница при търсене с `%(page_lookup)s` . URL адресът на заявката е бил: http://%(host)s%(path)s

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
bg: Уникален идентификатор, използван с page_url етикета на темплейта за създаване на връзка до тази страница.

en: Action successful.
bg: Успех.

en: Actions
bg: Действия

en: Add
bg: Добави

en: Add %(language)s content
bg: Добави %(language)sсъдържание

en: Add Another
bg: Добави друг

en: Add Category
bg: Добави категория

en: Add Page Copy
bg: Добави копие на страница

en: Add Translation
bg: Добави превод

en: Add a page
bg: Добави страница

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Add new %(object_name)s
bg: Добави нов %(object_name)s

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
bg: Правата за създаване на страница изискват достъп и до подстраниците. В противен случай добавената страница не може да бъде променяна от своя автор.

en: Add plugin
bg: Добави плъгин

en: Add plugin to
bg: Добави плъгин към

en: Add plugin to %(plugin_name)s
bg: Добави плъгин към %(plugin_name)s

en: Add your first page
bg: Добави своята първа страница

en: Added Page Translation
bg: Добавен Превод на Страница

en: Added Plugin
bg: Добавен плъгин

en: Admin Sites
bg: Админски сайтове

en: Administration
bg: Администрация на сайта

en: Advanced Settings
bg: Разширени настройки

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: All
bg: Всички

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
bg: Всички прародители няма да бъдат показвани в навигацията

en: All permissions
bg: Всички права

en: Allow
bg: Разреши

en: An application instance using this configuration already exists.
bg: Инстанция на приложението използваща тази конфигурация вече съществува

en: An application instance with this name already exists.
bg: Друга инстанция на това приложение с това има вече съществува.

en: Application
bg: Приложение

en: Application configurations
bg: Конфигурации на приложението

en: Application: %(apphook)s
bg: Приложение: %(apphook)s

en: Are you sure you want to abandon these changes?
bg: Сигурен ли сте, че искате да премахнете тези промени?

en: Are you sure you want to copy all plugins from %s?
bg: Сигурни ли сте, че искате да копирате всички плъгини от %s?

en: Are you sure you want to delete this plugin?
bg: Наистина ли искате да изтриете тази добавка?

en: Are you sure you want to publish this page?
bg: Сигурен ли сте, че искате да публикувате тази страница?

en: Are you sure you want to § this page?
bg: Сигурни ли сте, че искате да § тази страница?

en: Are you sure?
bg: Сигурни ли сте?

en: Articles
bg: статии

en: Available plugins
bg: Достъпни добавки

en: Back
bg: Назад

en: Bring up this help dialog
bg: Покажи помощния диалогов прозорец

en: CMS - your user account was changed.
bg: CMS — Вашият потребителски профил беше променен.

en: CMS - your user account was created.
bg: CMS — Вашият потребителски профил беше създаден.

en: Can add
bg: Може да добавя

en: Can change permissions
bg: Може да променя правата

en: Can delete
bg: Може да трие

en: Can edit
bg: Може да редактира

en: Can move
bg: Може да мести

en: Can publish
bg: Може да публикува

en: Can view
bg: Може да разглежда

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cannot delete %(name)s
bg: Не може да изтрие%(name)s

en: Categories
bg: Категории

en: Category
bg: Категория

en: Change
bg: Промени

en: Change Category
bg: Промени категория

en: Change a page
bg: Редактиране на страница

en: Changed
bg: Променено

en: Changed Page Translation
bg: Променен Превод на Страница

en: Changed Plugin
bg: Променен плъгин

en: Changes within the tree might require a refresh.
bg: Промяна в дървото може да изисква обновяване.

en: Child app
bg: Дъщерно приложение

en: Choose copy options
bg: Изберете опции за копиране

en: Click to go back
bg: Клик за навигиране назад

en: Click to go forward
bg: Клик за навигиране напред

en: Close
bg: Затвори

en: Close/cancel
bg: Затвори

en: Collapse all
bg: Свий всички

en: Content
bg: Съдържание

en: Content for the current language has been changed. Click "Cancel" to return to the form and save changes. Click "OK" to discard changes.
bg: Съдържанието за текущия език беше променено. Натиснете "Отмяна", за да се върнете към формата и да запазите промените. Натиснете "ОК", за да отмените промените.

en: Copy
bg: Копирай

en: Copy all
bg: Копирай всички

en: Copy all plugins
bg: Копирай всички плъгини

en: Copy from
bg: Копирай от

en: Copy options
bg: Опции за копиране

en: Copy permissions
bg: Копирай права

en: Create
bg: Създай

en: Create Content
bg: Създай съдържание

en: Create Page
bg: Създай страница

en: Create a new %s instance.
bg: Създайте нова %sинстанция.

en: Create a new page next to the current page.
bg: Създай нова страница до текущата.

en: Create a page below the current page.
bg: Създай страница под текущата.

en: Current page
bg: Текуща страница

en: Cut
bg: Отрежи

en: Cut Plugin
bg: Изрежи плъгин

en: Database error
bg: Грешка в базата данни

en: Delete
bg: Изтрий

en: Delete Translation
bg: Изтрий превод

en: Delete page
bg: искане за изтриване

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Deleted Page Translation
bg: Изтрит Превод на Страница

en: Deleted Plugin
bg: Изтрит плъгин

en: Deny
bg: Забрани

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
bg: Програмна версия използващо Django CMS %(cms_version)s, Django%(django_version)s, Python%(python_version)s

en: Disable toolbar
bg: Деактивирайте лентата с инструменти

en: Display in navigation
bg: в навигацията

en: Documentation
bg: Документация

en: Double-click to edit
bg: Двоен клик за редакция

en: Duplicate this Page
bg: Дублирай тази страница

en: Edit
bg: редактирай

en: Edit model
bg: Редактирай модел

en: Edit plugin
bg: Редактирай плъгин

en: Edit this Page
bg: редактирай тази страница

en: Empty
bg: Празно

en: Empty all
bg: Премахни всички

en: Empty content
bg: Празно съдържание

en: Enter a valid username.
bg: Въведи валидно потребителско име

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
bg: Грешка! Страницата, която поставяте, не е преведена на никой от езиците, конфигурирани в сайтът.

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
bg: Грешка! Нямате права да копирате тази страница.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
bg: Грешка! Нямате права за да преместите тази страница. Моля презаредете страницата.

en: Error:
bg: Грешка:

en: Example1
bg: Пример1

en: Example1 App
bg: Примерно1 Приложение

en: Examples
bg: Примери

en: Expand all
bg: Разпъни всички

en: Expand/collapse
bg: Разпъни/свий

en: Extra Context
bg: Допълнителен контекст

en: Field %s not found
bg: Поле %sне е намерено

en: Filter plugins...
bg: Филтрирай плъгини...

en: Focus on Toolbar
bg: Фокусирай лентата с инструменти

en: Generic
bg: Общ

en: Grant on
bg: Дай права

en: Group
bg: Група

en: Hide in navigation
bg: Скрий от навигацията

en: Home
bg: Начало

en: Hook application to this page.
bg: Прикачи приложение на тази страница.

en: ID
bg: Идентификатор

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
bg: Ако няма избрани, потребителят има достъп до всички сайтове.

en: In menu
bg: В меню

en: Inherit from parent page
bg: Наследи от родителската страница

en: Inherit the template of the nearest ancestor
bg: Наследи шаблона от най-близката главна страница

en: Installation Notes
bg: Инсталационни бележки

en: Installation successful!
bg: Инсталацията успешна!

en: Invalid application config value
bg: Невалидна стойност за конфигурацията на приложението

en: Invalid language %(value)s. This form cannot be processed. Try changing languages.
bg: Невалиден език %(value)s. Тази форма не може да бъде обработена. Опитайте да промените езиците.

en: Invalid plugin type '%s'
bg: Невалиден тип плъгин '%s'

en: It is being redirected to:
bg: Пренасочва към:

en: Keep this field empty if standard path should be used.
bg: Оставете това поле празно, ако трябва да бъде използван стандартен път.

en: Language
bg: Език

en: Language must be set to a supported language!
bg: Избрания език трябва да бъде един от поддържаните!

en: Legend
bg: Легенда

en: List of pages
bg: Списък със страниците

en: Loading
bg: Зареждане

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
bg: Влезте в администрацията <a href="%(login_url)s">тук</a>.

en: Login
bg: Вписване

en: Logout
bg: Изход

en: Logout %s
bg: Излез %s

en: Main Navigation
bg: Главна Навигация

en: Maximize
bg: Максимизирай

en: Menu
bg: Меню

en: Menu Title
bg: Заглавие на менюто

en: Minimize
bg: Минимизирай

en: More
bg: Повече

en: Most used
bg: Най-използван

en: Move to next/previous element
bg: Навигирай към следващия/предишния елемент

en: Moved
bg: Преместено

en: Moved Plugin
bg: Преместен плъгин

en: New Page
bg: Нова страница

en: New Sub Page
bg: Нова подстраница

en: New page
bg: Нова страница

en: New sub page
bg: Нова подстраница

en: Next
bg: Напред

en: No
bg: Не

en: Not in menu
bg: Не е в меню

en: Only this website
bg: Само този сайт

en: Open actions menu
bg: Отворете меню с действия

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
bg: Незадължително. Ако бъде добавено, ще бъде автоматично добавено към нов текстови плъгин.

en: Options
bg: Опции

en: Overwrite URL
bg: Напиши URL адрес

en: Overwrite what is displayed in the menu
bg: Напишете показаното в менюто

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
bg: Изписва показаното отгоре във Вашия браузър или отметки

en: Page
bg: Страница

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
bg: Страница %(conflict_page)sима същия url '%(url)s' като текущата страница "%(instance)s".

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page.
bg: Страница %(conflict_page)sима същия url '%(url)s' като текущата страница.

en: Page Extension
bg: Разширение на страница

en: Page Title
bg: Заглавие на страницата

en: Page Tree
bg: Дърво на страница

en: Page Types
bg: Типове страници

en: Page and children (immediate)
bg: Страница и подстраници (непосредствени)

en: Page and descendants
bg: Страница и потомци

en: Page children (immediate)
bg: Подстраници на текущата (непосредствени)

en: Page descendants
bg: Потомци на страницата

en: Page doesn't inherit any permissions.
bg: Страницата не наследява права.

en: Page global permission
bg: Глобални права на страницата

en: Page not found on %(domain)s
bg: Страницата не е открита на %(domain)s

en: Page permission
bg: Права на страницата

en: Page permissions
bg: Права за страницата

en: Page permissions management
bg: Управление на правата за страницата

en: Page settings
bg: Настройки на страницата

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
bg: Настройки на страницата (SHIFT клик за разширени настройки)

en: Page type
bg: Тип страница

en: Pages
bg: страници

en: Pages global permissions
bg: Глобални права на страниците

en: Parent app
bg: Родителско приложение

en: Parent plugin language must be same as language!
bg: Езикът на родителския плъгин трябва да бъде същия като език!

en: Password:
bg: Парола:

en: Paste
bg: Постави

en: Paste Plugin
bg: Постави плъгин

en: Paste to Placeholder
bg: Постави в Плейсхолдър

en: Path
bg: Път

en: Permissions
bg: Права

en: Placeholder
bg: Плейсхолдър

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
bg: Моля изберете опция от долу-изброените за да продължите към следващата стъпка.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
bg[0]: Моля, поправете грешката отдолу.
bg[1]: Моля, поправете грешките отдолу.

en: Please log in
bg: Моля, влезте в профила си

en: Please select user or group.
bg: Моля, изберете потребител или група.

en: Plugin not found
bg: Плъгинът не е намерен

en: Plugin position must be greater than %(position)d
bg: Позицията на плъгинът трябва да е по-голяма от %(position)d

en: Plugin will be added here
bg: Плъгинът ще бъде добавен тук

en: Preview
bg: Преглед

en: Provide a title for the new page.
bg: Задайте заглавие на новата страница.

en: Public content
bg: Публично съдържание

en: Redirect
bg: Пренасочване

en: Redirects to this URL.
bg: Пренасочва към този URL адрес

en: Reload
bg: Презареди

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
bg: Задължително. 300 символа или по-малко. Букви, цифри и @/./+/-/_ символи

en: Sample App
bg: Просто Приложение

en: Sample App 2
bg: Просто Приложение 2

en: Sample App 3
bg: Просто Приложение 2

en: Sample App with config
bg: Просто Приложение с настройки

en: Sample App with excluded permissions
bg: Просто Приложение с премахни права

en: Save
bg: Запази

en: Save and add another
bg: Запазете и добавете нов

en: Save and continue editing
bg: Запазете и продължете да редактирате

en: Save as new
bg: Запази като нов

en: Search
bg: Търси

en: Select a valid page
bg: Изберете валидна страница

en: Select a valid site
bg: Изберете валиден сайт

en: Set as home
bg: Задай като начало

en: Settings
bg: Настройки

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Shortcuts...
bg: Преки пътища...

en: Sites
bg: сайтове

en: Slug
bg: Слъг

en: Some fields cannot be changed since they are read-only content.
bg: Някои от полетата не могат да бъдат променени, защото са с непроменливо съдържание.

en: Start typing...
bg: Започни да пишеш...

en: Static Menu
bg: Статично Меню

en: Static Menu2
bg: Статично Меню2

en: Static Menu3
bg: Статично Меню3

en: Static Menu4
bg: Статично Меню

en: Structure
bg: Структура

en: Successfully moved
bg: Успешно преместено

en: Support
bg: Помощ

en: Tap to edit
bg: Цъки за редакция

en: Template not valid
bg: Невалиден шаблон

en: Templates
bg: Шаблони

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
bg: Благодаря, че днес си прекарахте хубаво с Уеб-сайтът.

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
bg: %(name)sплъгинът "%(obj)s" беше изтрит успешно.

en: The default title
bg: Заглавие по подразбиране

en: The following error occured:
bg: Грешка:

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
bg: Тази форма не може да бъде заредена. Моля, проверете дали сървърът работи правилно.

en: The language for the admin interface and toolbar
bg: Езикът за административният интерфейс и лентата с инструменти

en: The page is not eligible to be home.
bg: Тази страница не може да бъде начална.

en: The page was changed in the meantime, reloading...
bg: Тази страница беше променена, презареждане...

en: The part of the title that is used in the URL
bg: Частта от заглавието, която се използва в URL адреса

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
bg: Плейсхолдърът "%(obj)s" беше изчистен успешно.

en: The template used to render the content.
bg: Шаблон използван за показването на съдържанието.

en: The template was successfully changed
bg: Шаблонът е променен успешно

en: The text displayed in search engines.
bg: Показаният текст в търсачките.

en: This is a static placeholder
bg: Това е статичен плейсхолдър

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
bg: Тази страница не може да бъде копирана, защото апликацията е закачена към нея. Виж допълнителните настройки на страницата, за да менажираш apphooks.

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
bg: Това място вече съдържа максималния брой (%(limit)s) разрешени добавки %(plugin_name)s.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
bg: Това място вече съдържа максималния брой добавки (%s).

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
bg: Този плъгин не може да бъде преместен или редактиран извън родителя си

en: Three columns
bg: Три колони

en: Title
bg: Заглавие

en: Title Extension
bg: Заглавие на разширението

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
bg: Заглавието и добавките на %(language)s език бяха изтрити

en: Two columns
bg: Две колони

en: User
bg: Потребител

en: User & Group permissions
bg: Права на потребители и групи

en: User (page)
bg: Потребител (страница)

en: User group (page)
bg: Потребителска група (страница)

en: User groups (page)
bg: Потребителски групи (страница)

en: User settings
bg: Настройки на потребителя

en: UserSettings
bg: ПотребителскиНастройки

en: Username:
bg: Потребител:

en: Users
bg: Потребители

en: Users (page)
bg: Потребители (страница)

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
bg: Потребителите не могат да създадат страница без права за промяна на създадената страница. Нужни са права за "Промяна".

en: Users can't create page permissions without permissions to change the created permission. Edit permissions required.
bg: Потребителите не могат да създадат правата за страница без права за промяна на създадените права. Нужни са права за "Промяна".

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
bg: Потребителите не могат да изтрият страница без права за промяна на страницата. Нужни са права за "Промяна".

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
bg: Потребителите не могат да премахнат правата за страницата без права за промяна на страница. Нужни са права за "Промяна".

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
bg: Потребителите не могат да приложат права за страницата без права за промяна на страницата. Нужни са права за "Промяна".

en: View
bg: Преглед

en: View on site
bg: Виж на сайта

en: View page
bg: Покажи страница

en: View restriction
bg: Вижте забраната

en: View restrictions
bg: Вижте забраните

en: Welcome to django CMS
bg: Добре дошли в Django CMS

en: Yes
bg: Да

en: You can't move the home page inside another page
bg: Не можете да преместите началната страница в друга страница

en: You cannot add plugins to this plugin.
bg: Не можете да добавите плъгини към този плъгин.

en: You cannot change this page's navigation status
bg: Не можете да промените статуса на навигацията на страницата

en: You do not have permission to add a plugin
bg: Нямате право да слагате добавки.

en: You do not have permission to change a page's navigation status
bg: Нямате права да промените статусът на навигацията на страницата

en: You do not have permission to clear this placeholder
bg: Нямате права да изчистите този плейсхолдър

en: You do not have permission to copy these plugins.
bg: Нямате право да копирате тези плъгини.

en: You do not have permission to copy this placeholder.
bg: Нямате права да копирате този плейсхолдър.

en: You do not have permission to delete this page
bg: Нямате права да изтриете тази страница

en: You do not have permission to delete this plugin
bg: Нямате право да триете тази добавка.

en: You do not have permission to edit this item
bg: Нямате право да редактирате този елемент

en: You do not have permission to edit this page
bg: Вие нямате право да редактирате тази страница

en: You do not have permission to edit this plugin
bg: Нямате право да редактирате този плъгин

en: You don't have the permissions required to add a page.
bg: Нямате нужните права за добавяне на страница.

en: You have no permission to cut this plugin
bg: Нямате права да изрежете този плъгин

en: You have no permission to move this plugin
bg: Нямате право да местите тази добавка.

en: You have no permission to paste this placeholder
bg: Нямате права да поставите този плейсхолдър

en: You have no permission to paste this plugin
bg: Нямате права да поставите този плъгин

en: You have unsaved changes.
bg: Имате незапазени промени.

en: active
bg: активен

en: application
bg: приложение

en: attached menu
bg: прикачено меню

en: by code
bg: по код

en: by template
bg: по шаблон

en: can add
bg: може да добавя

en: can change advanced settings
bg: може да променя разширени настройки

en: can change permissions
bg: може да променя права

en: can delete
bg: може да трие

en: can edit
bg: може да се редактира

en: can move
bg: може да премества

en: can publish
bg: може да публикува

en: can recover any deleted page
bg: може да възстановява всяка изтрита страница

en: can recover pages
bg: може да възтановява страници

en: can_view
bg: може да разглежда

en: changed by
bg: променена от

en: created by
bg: създадена от

en: creation date
bg: дата на създаване

en: default
bg: по подразбиране

en: description
bg: описание

en: django CMS
bg: Django CMS

en: email address
bg: email адрес

en: for anonymous users only
bg: само за нерегистрирани потребители

en: for logged in users only
bg: достъп само за вписани потребители

en: from %s
bg: от %s

en: frontend view restriction
bg: ограничение при разглеждане през публичния интерфейс

en: group
bg: група

en: in menu
bg: в меню

en: in navigation
bg: в навигацията

en: is restricted
bg: е ограничен

en: language
bg: език

en: last change by
bg: последна промяна от

en: last change on
bg: последна промяна на

en: limit when this page is visible in the menu
bg: ограничи, когато тази страница е видима в менюто

en: login required
bg: необходимо е вписване

en: menu visibility
bg: видимост на менюто

en: not in menu
bg: не е в меню

en: object ID
bg: Идентификатор на обект

en: on page level
bg: на ниво на страницата

en: overwrite the title (html title tag)
bg: презаписвай заглавието (HTML Title)

en: overwrite the title in the menu
bg: презаписвай заглавието в менюто

en: page
bg: страница

en: page content
bg: съдържание на страница

en: page contents
bg: съдържания на страница

en: pages
bg: страници

en: placeholder
bg: плейсхолдър

en: position
bg: позиция

en: publication date
bg: дата на публикуване

en: publication end date
bg: крайна дата на публикацията

en: redirect
bg: пренасочване

en: sample account page
bg: проста страница с профил

en: sample my profile page
bg: проста страница моят профил

en: sample settings page
bg: проста страница с настройки

en: site
bg: сайт

en: sites
bg: сайтове

en: slot
bg: слот

en: slug
bg: слъг

en: soft root
bg: мека-основа

en: template
bg: шаблон

en: title
bg: заглавие

en: user
bg: потребител

en: user setting
bg: настройка на потребителя

en: user settings
bg: настройки на потребителя

en: username
bg: потребителско име

en: users
bg: потребители

en: view restricted
bg: ограничен преглед

en: width
bg: широчина
